Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet Explorer-nějaká chyba?

Dobrý den, mám takový problém, když se připojím na internet, tak mi šipka myši po obrazovce jezdí sama jak chce, nevíte, jestli to je nějaká chyba třeba v nastavení nebo tak? Když se Internetu odpojím, tak šipka jezdí tak jak má podle myši, ale když se znova připojím, tak si dělá co chce, aniž bych se myši dotkl.....Snad jsem vám to vysvětlil rozumně.
Kde je chyba?
děkuju....

Pokud neni mys bezdratova, tak podle toho, ze ti jezdi bud horizontalne nebo vertikalne (a cili nedela jine pohyby) usuzuji, ze by se mohlo jednat o prerusene vodice v kabelu (popripade nejake nulaky v konektoru na zakladni desce - zkus s nim LEHCE poviklat a sleduj kurzor). Uz jsem se s tim parkrat setkal. Kazdopadne nevim, jak tohle spojit s pripojenim k Internetu ...v tom pripade snad jedine moznost, kterou vyse zminuje host.