Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazení stránek Internetu

Dobrý večer. Nějak se mi to sype. Při přihlášení na internet mi naskočí tato stránka (bez grafiky)viz:
[http://img358.imageshack.us/img358/4417/internetgj2 .th.jpg]

Dělá mi to jenom IE, Mozila Firefox je provoz normální. Prosím o pomoc a radu (laik), děkuji

[mod]To nebyl dobrý nápad, vkládat přímo do stránky obrázek s rozlišením 1152x864 pixelů. (host)
Odkaz zmenený na náhľad. (los)[/mod]

Dělá to jenom IE a na všech stránkách v (IE) na mozile je vše vpořádku.
Možná že to souvisí i s problámem který mám Při spuštění Wordu kde dostanu hlášku že je třeba udělat ve Wordu opravu. Po vložení CD instal Word a klepnutí na opravu dostávám hlášku " Instalační služba Win Installater není dostupná.

Mě to připadá, jako výpadek css nebo něčeho takovéhleho. takže bych začal: Nástroje možnosti internetu a:
a) Dočasné soubory internetu - smazat
b) Historie - smazat
c) Usnadnění = nic nesmí být zaškrtnuto, vlastní styl políčko prázdné.
D) Na kartě Upřesnění:
Obnovit výchozí nastavení.
Pak vypnutí všech oken prohlížeš, seznam.cz a F5/refresh

Děkuji, nic nepomohlo dle Vaší nápovědy. Jenom jsem neprovedl ten poslední nápovědu "Pak vypnutí všech oken prohlížeš, seznam.cz a F5/refresh"
Nemůže to mít souvislost také s tou opravou Wordu? viz výše "Jork v 19:33
Instalační služba Win Installer není dostupná (bez toho nemohu ani opravit Word.

Projel jsem to vším co mám Ad-Aware,Spybot,Spyware Terminátor ,a Avastem

nejde oprava wordu: mám podezření že máš starou verzi windows installeru, nová je třeba tu: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?dis playlang=cs&FamilyID=889482fc-5f56-4a38-b838-de776f d4138c
(asi vzniklo instalací staré verze office nebo podobným trikem)

s nezobrazováním seznam.cz v ie/avantu a podobných svinstvech to nijak nesouvisí, taky bych to viděl na potíž s načtením nějakého css. pokud to přetrvává, zkus v tom prohlížeči v nastavení vymazat všechno co se týká dočasných souborů a historie
nakonec se ještě mrkni do souboru C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS jestli je v něm nezakřížkováno jen:

127.0.0.1 localhost

a nic jiného.

to je žert? jak může být ten soubor obrázek když nemá ani žádnou příponu?
vzorový soubor "hosts", kopni si ho tam:

# Toto je soubor C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS používaný službou TCP/IP.
#
# Soubor obsahuje mapování adres IP na názvy hostitelů. Každá položka
# by měla být na jednom řádku. Adresa IP by měla být umístěna
# v prvním sloupci a měla by být následována odpovídajícím názvem hostitele.
# Adresa IP a název hostitele by měly být odděleny nejméně jednou
# mezerou.
#
# Komentáře (jako například tento) lze vkládat na jednotlivé řádky
# nebo za název hostitele, komentář je určen znakem '#'.
#
127.0.0.1 localhost

Hosts bak

# Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

jo, obsah je v pořádku. píšeš sice že to je záložní *.bak, ten jsem nechtěl, ale oba jsou stejně velké, předpokládám že mají stejný obsah.
a ten soubor hosts.bak smaž ať tě příště neplete.

hlavní je to, že tu není žádné přesměrování, takže tento hosts (bez přípony) za nic nemůže.

snadná rada - pokud se ti stránky zobrazují dobře ve firefoxu, používej ho a vykašli se na ie. já používám ff 3 roky a ie mi nechybí.

pokud ti blbne jen seznam, proč ho máš jako výchozí stránku? použij třeba centrum.cz - já seznam považuju za nejhorší vyhledávač a nepoužívám ho.

jestli přesto trváš na ie, vypadá že je zdravý na přeinstalaci. buď ie6 aktualizovaný sp2, nebo nový ie7. starou verzi co máš teď zjistíš v menu nápověda / o aplikaci.

haf haf, host soubor má odemě a nemyslim si, že by byl špatnej ;-), nemyslim, že by to bylo v něm.
To zobrazení vypadá fakt jak, když vypadne css. A pokud jsem to dobře pochopil tak to dělá i v FF,ale tam to po refreshi jde - alespon jsem to tak pochopil. Zkusili jsme muj oblíbený winsock_fix a IE nejde přeinstalovat, respektive podle návodu microsoftu a přepsání hodnoty IsInstall to porád píše, že je tam novější verze IE. Přesto, že to psalo po restartu, že to bylo odistalováno (nebo tak něco)
Jork: mrkni znovu na ty registry, jestli to má pořád hodnotu 0, třeba po spouštšní IE, které si (možná udělal před pokusem instalace) to zapíše znovu.

Přepsání verze IE v registrech je podle netu hazard, respektive smazání klíče. Změna hodnoty nevím ale nechce se mi to radit.

XPéčkaři by mohli poradit zaločit novej učet Administrátora, tim řešim dost problému (hlavně, když už se mi ikonky nevejdou na plochu :-p)

Jork to tady řeší paralelně ještě v minimálně jednom threadu a ještě se nevyjádřil, zda mu reset nastavení CSS v IE pomohl.

Jinak:

a) je naprosto nepodstatné jestli je políčko "zaškrtnuté" - viry ho nepotřebují používat

b) instalovat starší verzi IE není možné, přeinstalovat poškozenou verzi IE 6 je zbytečné a instalovat IE 7 je nebezpečné, pokud není IE 6 funkční

c) přeinstaloval bych to všechno

v případě, že by za tím byl vir.::)

ad b)
používání staršího IE pochpitelně možné je. Stačí si ho vzít s "develope IE pack" kde jso uvšechny od 3. vejš.
neni to zbytečné pomoct by to mohlo a IE6 prakticky funkční je, takže s instalcí IE7 bych si starosti nedělal
nedělá to žádnou kritickou chybu.
c) co všechno? Vzali jsme to včetně Javy, která před problémem byla aktualizována. Windows Installer už má... Celé Windows? to je pro začátečníka hodně napříjemná věc.

Já bych ted zkusil novej uživatelskej učet, kdyby bylo na mě.

no, a co jiného by v tom mělo být? Přeci si CSS nevypnul sám, Windows Installer se nerozsypal sám a Media Player taky nezačal být nefunkční sám od sebe.

b) Standalone IE != IE. Systém používá vždy current verzi a je mu šuma fuk, že máš někde prehistorické exe které si klikáním spouštíš. To není řešení ničeho. Tyhle standalone IE jsou jen browser a pár MB knihoven, skutečný IE je stovka MB knihoven.

Problém tady u toho je, že prostě nevíš takhle na dálku, jestli tam má nebo měl stovky spyware nebo ne, a těch rozházených nastavení tam může být spoustu.

Nový účet řeší jen část registru pod HKCU, nic jiného.

Nová instalace XP je i pro začátečníka myslím jednodušší, než všechny expand xyz.fg_ xyz.fgh regsvr32 bflmpsvz.ocx, které je potřeba udělat pro nápravu škod napáchaných malware. Nejsou tam prakticky ŽÁDNÉ volby. A ostatně třeba má recovery disk od OEM.

Tak je to fuk jak tomu řikáš, pokud si dáš zástupce na plochu toho exe souboru. Tak pokud (kvuli čemu teda zrovna já používám)složce nenapíšeš www adresu, tak rozdíl nepoznáš.
Ano na dálku je to problém řešit.
Nový učet má spoustu věcí defalut, prázdnej temp a jiné dočasné adresáře/soubory apod. Neřikam, že to helpne, ale mě to to třeba za pokus stálo.
Neřikam, že instalce, je složitá ale uživatel se nás v tu dobu na nic nezeptá a pak ho čekaj "pekla" typu konfigurace internetu apod.

Tak je to fuk jak tomu řikáš, pokud si dáš zástupce na plochu toho exe souboru. Tak pokud (kvuli čemu teda zrovna já používám)složce nenapíšeš www adresu, tak rozdíl nepoznáš.

Potíž je, že lidi nemají absolutně žádnou představu, co je ve skutečnosti IE a jak je důležitý. Je to nejdůležitější a největší aplikace ve Windows a knhovny IE používá velká část všech nástrojů co se s nimi dodávají. Pokud je v nabořeném stavu, nic nemusí fungovat. A řešením skutečně není dát si odkaz na historickou verzi na plochu, ten rozdíl poznáš.

všechny nástroje pro správu (MMC) a "Zjednodušené" ovládací panely = IE
plocha a průzkumník = IE
přihlašovací obrazovka = IE
nápověda = IE
scheduler = IE
WSH = IE
Outlook Express a Adresář = IE
přidat/odebrat programy = IE

atd..

Jinak ano, tempy jsou v novém profilu čisté, ale to ve starém taky, když se použije třeba "Nástroj na vyčistění disku"

Pénové Já vám Všem moc děkuji za pomoc a rady. Jako laik to vzdávám, (nevím už co je co). Nechám to odnést na novou Instalaci Win XP.Donutil mne k tomu také to že z ovládacích panelů zmizelo "Síťové připojení, (záložka je prázdná).
Děkuji ještě jednou. Jork