Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Installer

Dobrý den.
Prosím o pomoc a radu viz (včerejší příspěvek - Zobrazení stránek Internetu +) Jork
Mám dva problémy které mohou spolu souviset, (usuzuji jako laik, oba nastali ve stejný čas).
1/ Po zapnutí Wordu dostávám hlášku „že je třeba udělat oprava Wordu (založit Instl.CD Wordu a spustit „Rozpoznat a opravit“. To není možné protože po spuštění „Oprava“ dostanu hlášku, „ Instalační slušba Win. Installer není dostupná.

[wordmx7.jpg]

2/ Při přihlášení na internet v IE se zobrazí „Seznam.cz“ jen jako bílá stránka bez grafického zobrazení . V prohlížeči „Mozilla“ je vše pořádku, problém je jen u prohlížeče IE.
Poznámka: Pokud v prohlížeči „Mozila“ stisknu F5 dostanu ten samí výsledek jaku v IE, s tím rozdílem že v „ Mozille“ mohu tlačítkem F5 vrátit do původního stavu.
Prosím je možné mne jako laika navést na opravu těchto problémů, Děkuji
[http://img296.imageshack.us/img296/2702/internetbf8 .jpg]

ad 1)
tak jako první bych zkontroloval, zda tu službu nemáš opravdu zakázanou (stačí spustit snap-in services, nejrychleji Win+R a napsat services.msc a odklepnout enterem) - služba se jmenuje (kupodivu :-D) "Windows Installer" - zkontroluj, zda běží (IMHO ne), zda má spouštění nastaveno na "automaticky" (případně změň)

Tak jako tak si ale myslím, že máš v počítači breberku (tipoval bych to mj. i s ohledem na bod 2 na nějaký derivát newdotnet)

ad 2) máš v prohlížečích nastavenu proxy? Ping na seznam funguje bez zádrhelů?