Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba DirectX: Soubor .cab není podepsán

Dobrý den mám tento problém s directem,
Snažim se nainstalovat Battlefield 3 ale vždy když spustím instalaci tak mi to nahodí tuto hlášku
(chyba DirectX: Soubor .cab není podepsán).
Prošel sem všechny možné návody na internetu ale nic nepomohlo proto prosím o radu děkuji.

PC:
ASRock 880GM-LE
AMD Radeon HD 7800 series
AMD Phenom II x4
4 GB RAM

Díky za rady.

Skúsil by som tento postup:

Go to http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx? id=8109 [microsoft.com] and download. When it asks you where to put the files put the files in "C:\Program Files\Origin Games\Battlefield 3\__Installer\directx\redist". After that, retry to further install the game.
If this doesn't work go to C:\Program Files\Origin Games\Battlefield 3\__Installer\directx\redist and delete every .cab file. Don't delete the .dll's and .exe.

Zdroj: http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/thre adview/2832654624695570269/

Podobné rady nájdeš, keď dáš do Google kľúčové slová: directx cab file not signed.