Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 15-20 tisíc

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit, zda by jste mi nemohli postnout nějakou PC sestavu která by stačila na nejnovější hry a zároveň byla i do budoucna rozšířitelná.

Je mi vcelku jednu, zda to bude již hotová sestava nebo jen komponenty.

Požadavky:
- Min. 8gb ram
- Graf. karta kolem Gtx660 apod.
- 1TB disk
- Procesor i5 apod.
- OS může, ale vůbec nemusí být

Předem děkuji tomu kdo bude mít čas. S pozdravem, Vendelín

Tak děkuji mnohokrát za pomoc všem, půjdu do MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming i přes nepatrně nižší výkon, o rok klidu navíc je k nezaplacení, a za tři roky už bude v dnešním světě stejně všechno co je teď nový starý :D
Ještě jednou moc děkuji za všechny vaše rady. Vendelín

Nechápu. Za 3 roky tu kartu už nejspíše dávno mít nebudeš. Navíc grafiky většinou odejdou do 6 měsíců a pak už fungují bez problémů roky (cca 5-6 let) bez potíží, pokud je někdo netrápí OC, nebo je nezprzní nějakým samodoma přematláváním teplovodivé pasty.

Jinak jak MSI, tak Sapphire je OK, já bych jednoznačně volil AMD/Sapphire, prodal jsem bambilion těchto karet (začínal jsem s R9000Pro/9600XT, tedy v té době "herní mainstream") a drtivá většina z nich funguje dodnes. Mám s těmi kartami dobrou zkušenost (možná záleží i na distributorovi) a v současnosti je doporučuju i kvůli přibaleným hrám, ta nabídka je jednoduše skvělá.