Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 15-20 tisíc

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit, zda by jste mi nemohli postnout nějakou PC sestavu která by stačila na nejnovější hry a zároveň byla i do budoucna rozšířitelná.

Je mi vcelku jednu, zda to bude již hotová sestava nebo jen komponenty.

Požadavky:
- Min. 8gb ram
- Graf. karta kolem Gtx660 apod.
- 1TB disk
- Procesor i5 apod.
- OS může, ale vůbec nemusí být

Předem děkuji tomu kdo bude mít čas. S pozdravem, Vendelín

Je to lepe nežli to co si poskládal sám.
Jen -
1. AF chladič - nejde normálně zaměnit ventilátor
2. zdroj 430W je sice dostatečný, leč pojede v zátěži na plné otáčky točáku
3. krabici se zdrojem moc nemusím
4. nV 660 taky není žádný trhák asfaltu

Tak děkuji mnohokrát za pomoc všem, půjdu do MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming i přes nepatrně nižší výkon, o rok klidu navíc je k nezaplacení, a za tři roky už bude v dnešním světě stejně všechno co je teď nový starý :D
Ještě jednou moc děkuji za všechny vaše rady. Vendelín

Nechápu. Za 3 roky tu kartu už nejspíše dávno mít nebudeš. Navíc grafiky většinou odejdou do 6 měsíců a pak už fungují bez problémů roky (cca 5-6 let) bez potíží, pokud je někdo netrápí OC, nebo je nezprzní nějakým samodoma přematláváním teplovodivé pasty.

Jinak jak MSI, tak Sapphire je OK, já bych jednoznačně volil AMD/Sapphire, prodal jsem bambilion těchto karet (začínal jsem s R9000Pro/9600XT, tedy v té době "herní mainstream") a drtivá většina z nich funguje dodnes. Mám s těmi kartami dobrou zkušenost (možná záleží i na distributorovi) a v současnosti je doporučuju i kvůli přibaleným hrám, ta nabídka je jednoduše skvělá.