Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otvírání IE

V době Win98SE jsem zadal do IE adresu ve tvaru uzivatel:heslo@index.html - vše šlo v poho, stránka najela...
Delší dobu mám XP a ty si s tím nějak nerozumí - to jméno a heslo se musí zadat ručne - dost mě to otravuje...
Je na to nějaký fígl (úprava reg.,nebo něco podobného ?)
Díky moc....

Tak nepouzivaj dementny IE, nakoniec to odtial fakt vyhodili od IE6-SP1 vyssie
http://support.microsoft.com/?scid=kb%3Bcs%3B834489 &x=14&y=8
Nainstaluj si firefox, tam je to riesene normalne (potvrdzovacim dialogom), a nie dementne ako mrkvosoft (ze to odstrania).

Najlepsia je kapitola "Reseni pro uzivatele":
- Nezahrnujte informace o uživateli do adres URL protokolu HTTP nebo HTTPS.
- Požádejte uživatele, aby při zadávání adres URL protokolu HTTP nebo HTTPS nezahrnovali informace o uživateli.

:-D:-D Ach jo, preco Bill nebol radsej zahradnikom.

Ved mas vsetko napisane v tom clanku na ktory som dal linku.

Jak zakázat toto nové chování pro zpracování informací o uživateli v adresách URL protokolu HTTP nebo HTTPS
Chcete-li zakázat toto nové chování v programu Průzkumník Windows a v aplikaci Internet Explorer, vytvořte hodnoty DWORD iexplore.exe a explorer.exe v jednom z následujících klíčů registru a nastavte jejich údaj hodnoty na možnost 0.
• Pro všechny uživatele aplikace nastavte tuto hodnotu v následujícím klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\In ternet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_HTTP_USERNAME _PASSWORD_DISABLE
• Pro aktuálního uživatele aplikace nastavte tuto hodnotu v následujícím klíči registru:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Int ernet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_HTTP_USERNAME _PASSWORD_DISABLE

P.S. FF je to iste co IE, dokonca omnoho lepsie, a nie je tak dementne ako IE. Neviem co ti na tom nesedi. Mozes skusit aj operu :-)

Obsah okna si zkopiruj do textoveho souboru s priponou .REG, napr. ie.reg a dvojklikem spust:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_HTTP_USERNAME_PASSWORD_DISABLE]
"iexplore.exe"=dword:00000000
"explorer.exe"=dword:00000000
"clview.exe"=dword:00000001

Ano prihlas sa ako admin.
Alebo sa prihlas ako ty, a zmen v tom reg subore polozku HKEY_LOCAL_MACHINE na HKEY_CURRENT_USER

BTW. Co tam mas za verziu IE (v menu kliknut na "?" a "info")? Ja tu mam na W2k IE6 SP1 (6.0.2800.1106) a este to v nej zakazane nie je, normalne to funguje (skusene na hra.manik.sk).