Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IrfanView 3.99

po dlhej dobe vysla open nova verzia freeware grafickeho prehliadaca - IrfanView.
z mnozstva noviniek spomeniem len:
- PDF export
- podpora formatov SIF, PVR, AWD, VTF
- nove efekty
- FTP support
- testovanie WMF formatu na vulnerability
a mnozstvo dalsich noviniek. precitat si o novinkach mozte tu: main_history.htm
stahovat mozte tu: 194967
domovska stranka je na: www.irfanview.com a stahovat podporu slovenciny a cestiny mozte tu: languages.htm

Párkát jsem IrfanView zkoušel, ale nikdy mě osobně nezaujal a tak raději zůstávám u ACDSee 3.1 (SR-1), jehož plná licence byla před pár lety v PCWorldu. Doufám, že zůstane funkční i pod Windows Vista (momentálně nemám možnost vyzkoušet... takže kdyby se nějaký dobrovolník objevil ;-) ...). Pozdější verze jsou zbytečně přebujelé.