Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [EN] Free topic

I have an idea. What about use english language only on this thread? I think it could be good for people want improving their english.

What do you mean about my idea? The "topic" is free.

Regards,
Paul

Kdysi (to uz je cca dvacet let) me lektor ucil prisprostlou (velmi dlouhou) basnicku o dedkovi, ktereho babka poslala do mesta pro kachnu a dala mu na ni dvacet dolaru. Dedek, jdouci zpet kolem bordelu, smele smenil operence za styk. Pamatuju si z toho uz jen:

"Duck for fuck...
...or fuck for duck?

Twenty bucks for fuckin' duck!!!"

]:)

Když jsem dělal zkoušky na dálce, měli jsme ještě ruštinu. Dostal jsem otázku "Richtěr". Věděl jsem vo něm kulový, akorát, že na něco hrál. Tak jsem se nadechl a zvučným hlasem suverénně spustil:
-Richtěr igrál charašó na gusle...
-Jééžiššmarjá!!! Vylítla ruštinářka ke stropu a šla se opláchnout studenou vodou.
-Za prvé, Richtěr byl bólšij pianíst a housle ani neuměl držet v ruce, za druhé housle se řeknou rusky skrípky. A za třetí to si jdu zapsat, protože učím ruštinu už dvacet let a tohle jsem ještě neslyšela.