Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chtěl bych nový mobil do 6,5 tisíc

Zdravím, chtěl bych nový mobil, ale vůbec se v tom nevyznám... do 6,5 tisíc . Chtěl bych tam mít:dobrý foťák,rychlý aby se tam NIC nesekalo a zvládlo ty nejnovější aplikace/hry,stabilní net,..

Zatím se mi nejvíce zalíbil http://www.czc.cz/apple-ipod-touch-16gb-black-silv er/131781/produkt?q-category-id=398tg0m3cqiqob7ra2 6a49bbre&q-c-0-producer=s1a6v52ouiecs79csfuvr9vfl1 9 . Nevadí mi, že z něho nemůžu volat.. tahal bych si ještě mojí starou šunku k tomu :D . Tak a teď tu mám 2 hlavní otázky-jaký máte názor na Ipod 5th a jestli je Ipod Touch vlastně stejný jako Iphone akorát se z něj nedá volat , je to tak ? :)
Předem díky za odpovědi.
Změna předmětu, původně: Speezy (Kurt)

Ipod touch 5th mám a jsem s ním nadmíru spokojený, jen si všimni že 16gb verze nemám foťák, a ještě něco, teď už nevím přesně v čem je horší, jen 32 a 64 jsou ty dobré verze, já si koupil 32gb z aukra za 6,5k a jsem spokojený.

tak znova, aj android za 800000 Czk s 8jadrovym procesorom ti bude sekat, pretoze je to nevyladeny amatersky pozliepany nedokonceny OS. klupis si uz ten ipod alebo tu budes donekonecna hladat trapny android? to uz skor windows ako android.

sledováním tvých komentářů jsem se dostal do stavu, někde mezi nutkáním povraždit všechny lidi na světě a pobavenosti z cizí zarputilosti a neústupnosti od svého jediného správného názoru. Aneb "Co se stane, když se nezadržitelná síla střetne s nehybným předmětem ?" :-D BTW já si koupil čínskej telefon dovezenej z číny za 7 tisíc a byla to nejlepší investice. Chápu že tě asi nepřesvědčím, ale už jsi slyšel o horké novince kterou začali využívat někteří výrobci mobilních telefonů ? Říká se tomu Full HD. Jo a osmijádro u mobilního telefonu je pořád smysluplnější než 64bitovej systém (pokud víš co to je) u zařízení, co má míň jak 4GB RAM.

Tak zrovna tu novou modu full HD u mobilu povazuju za naprosty nesmysl. Nevidim duvod, proc bych mela mit mobil s vetsim rozlisenim nez ma muj notebook, prijde mi to uplne zbytecny. Mam 4" s rozlisenim 480x800 a prijde mi to naprosto dostacujici. Takze argumentovat proti applu tim, ze nema full HD, je fakt docela smesne. Mne osobne na applu vadi spis ceny nez to, ze nemaji full HD nebo osmijadra.

Vubec ne utocny, ale kdyz chces radit, bylo by dobry, abys to trochu nastudoval, nejde jen o znacky telefonu, teda o montazni firmy, ale i a predevsim o ty, kteri pracuji na hardwarovem designu - SoC (procesor). Mediatek, Qualcomm, NVidia, ...

Nikdy jsem netvrdil, že dobrá značka znamená okamžitě kvalitní výrobek, proto jsem se tady jakou dobu hádal s hoppusem o iPhonu. Hledím jak na parametry tak i na reputaci výrobce proto bych si já zatím asi Xiaomi nekoupil zkrátka si jej nemůžu ani vyzkoušet a ani recenzí moc neni.

nesmysl pokud budes chtit koupit nejlepsi telefon bez ohledu na penize, tak jednoznacne rikam Samsung Galaxy S4 (Korea). Pokud budes chtit nejlepsi telefon s ohledem na mozne usetreni nejakych korunek, tak jednoznacne Xiaomi Mi3 (Snapdragon 800). To jsou proste dve nejlepsi znacky a neni k tomu zadna diskuze, ze ty Xiaomi neznas je tvoje hloupost.

Jinak samozrejme obe znacky nabizeji i dalsi levnejsi modely a prave zde odkazovany model Xiaomi je dost mozna to, co tazatel hleda - velmi dobry telefon za kompromisni cenu.

Samozrejme muzeme se seriozne bavit i o dalsich telefonech v cenovce do 10.000,- (teda ne uplne TOP), jiste tam bude HTC, Google, LG, Lenovo a mozna jeste nekdo dalsi. No a pak je kategorie levnych telefonu v cenovce do 5.000,- a tam jednoznacne kraluje Mediatek, to je opet bez jakekoli diskuze. No a Mediateky vyjdou nejlevneji od solidnich stredne velkych cinskych vyrobcu jako je Jiayu, UMI, Alcatel(TCL), ...

watch když to zkouknete celý, zjisíte, že ten Xiaomi Mi2A je docela kýč a to jen díky své ramce... Vše má jinak na dobré úrovni, ale když Mia žere 700 ram a phone má 1000 tak to prostě nestačí a když si spustíte náročnější hru tak se vám začnou ostatní aplikace vypínat.., takže ted fakt nevim :-( , jedinou možnost vidim ten gigabyte nebo nexus4..