Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gramofon - zesilovač

Ahoj, prosím potřebuji poradit. Táta má novější gramofon Sony PS-J20: PS-J20 ze kterého vedou dva CINCH kabely. Doteď ho měl připojený přes hifivěz, ale potřebuje ho dát jinam (jiné místonsti), kde věž být nemůže. Máme doma starší repro, které by k němu chtěl připojit. Ale chápu správně že ke gramofonu musí být připojeny buď aktivní repro a nebo pasivní se zesilovačem? Myslím si že bych dokázal sestavit tento zesilovač: http://stavebnice.postreh.com/select.php?link=PT01 4. Když bych ho postavil do něj připojil gramec a na výstup repro fungovalo by to prosím?

stavebnice je gramofonny predzosilovac. Jeho vystup sa zapaja do vykonoveho zosilovaca (line-in vstup), alebo do aktivneho repro, ako uz bolo pisane.

Je omnoho lepsie presovat sucasne s gramofonom vezu ku ktorej bol urceny. Nemusis potom nic bastlit.