Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 15V na 12V větvi?

Ahoj. Včera jsem psal s tim prouděním příspěvek... Ale někdo mi tam poukázal na to že mám na 12V větvi 15V ... Třeba proto jsou vyšší teploty ? Každopádně... jak to srazit dolu to napětí ? :(

Měřící programy nic neměří, ale pouze zpracovávají údaje, které jim dodají měřící obvody na desce a ty bývají nejrozličnější kvality. Občas se programátoři snaží tyto údaje poopravit vynásobením různými konstantami tak, aby jim to sedělo, ale stačí jiná série desek - a poopravení je v háji. Takže je skutečně nutné napřed změřit skutečné hodnoty napětí a podle toho pohlížet na ta měření.