Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojení do boxu od 3,5'' disku, disk z NB 2,5''

Zdravím Vás,

Potýkám se ted s problémem zda mohu připojit do Boxu od 3,5' HDD svůj disk z NB. Odešel mi GPU na desce a potřebuju se dostat k datům.

Tohle je box i s diskem
externi-harddisky.hledejceny.cz

A toho disk z NB.
externi-harddisky.hledejceny.cz

Beru se i s myšlenkou že to nepůjde jelikož velký disk jede na 12V což dodává ten box od Verbatimu a disk z NB jeden jen na 5V.

Děkuji za jakoukoliv odpověd. S pozdravem Kroke

Je-li box i disk SATA (dal jsi špatný odkaz na disk), potom lze připojit, jsou-li oba PATA, musíš pro disk použít redukci. SATA ale nelze kombinovat s PATA (odpovídám, aniž bych studoval blíže tvoje odkazy - to si udělej sám).
Je tu ale jeden problém: Některé boxy (naštěstí ne všechny) si jinak organizují data na disku, takže nejsou schopny přečíst disk vytvořený v počítači. Nikdo ti nepoví, který box má tuto vlastnost, protože je to poměrně málo známá věc (dokonce očekávám, že za tuto informaci budu nazýván dospělcem kastrovaného tura domácího - někteří jedinci tomu nevěří, protože ten jejich box tuto vlastnost nemá, a ten je přeci měřítkem všeho...).

Děkuji za rady. Jestli jsem uvedl odkaz špatně tak se omlouvám.
Disky jsou oba dva SATA. Všechno spojení do sebe zapadá. Akorát jsem se bál aby mi to neshořelo.

Ted už disk je připojen a zatím se nestalo nic co by ukazovalo na něco, že je něco špatně. Disk normálně naběhl.

Děkuji Vám za cenné rady.