Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - stále online

Zdravím,

Rád bych požádal o radu. Mí přátelé mě stále vidí online na Skype, ikdyž se odhlásím. Zkoušel jsem vypnout všechna ostatní zařízení, na kterých Skype někdy používám (mobil a tablet), změnit heslo (které jsem mimochodem nikomu nedával), ale stále jsem online. Jsem si jist, že jsem nezůstal přihlášen nikde jinde.

Napadá vás nějaký důvod, proč by tomu tak mělo být? A případně jak to vyřešit?

Děkuji za odpověď a všem přeji krásné Vánoce ;)

Kámošce to dělá taky, zkouším zjistit, co má za mobil. Ale jediné co zatím vím je, že se neodhlásí a odejde z dosahu WIFI, pak je připojená celý den i když už je fuč. Když se odhlásí řádně, tak zmizne u mě na PC.
Nevím, asi chyba mobilu, nebo spíš routeru? Zkus odejít z dosahu WIFI, mimo dosah vypni founa a vrať se dom. Pokud se stále uvidíš, zkus odpojit router od napájení, zní to divně, ale kdo ví...

je to tak jak to všichni píšete. Bohužel jsem si díky testování provedl to samé. Je za to zodpovědná aplikace skype pro android. a je jedno pro jakou verzi. Zatím hledám řešení jako ostatní. Jestli to najdu dám to sem. Hodně štěstí ostatním :-)

PS: prostě MS se zase pěkně ukázal

forum#!topic/viphone/9Ey6nl1Pl3M

1. Zadejte do svého Skype účtu z počítače, přes Skype desktop klienta.
2. Otevřete okno chatu náhodné.
3. Zadejte následující příkaz: /showplaces
Po odeslání zprávy, měli byste obdržet odpověď, která vám ukáže, kolik místa jste on-line. Pokud se ukáže, že jste registrováni na
více než jednom místě, zadejte následující příkaz: /remotelogout
4. Ujistěte se, že jste úspěšně odhlášen ze všech ostatních zařízení kromě stávající znovu spustit /showplaces znovu a měla zobrazit zpráva s jediným zařízením.
5. Konec Skype a vaši přátelé vás měl vidět jako offline, jako jste vy.

del (karel)

Fakt je takový, že problém nastal od té doby, co Microsoft převzal Skype. Rozjebali to stejně, jako ostatní jejich produkty. A stejně tak jako jinde i tady jsou extrémně pomalý v řešení problému. Pracovat já takhle u mě v práci, už mě dávno vyhodí. Nic méně zatím funguje toto. Zadejte do chatu ve skypu přikaz /showplaces = zobrazí se vám kde všude jste na SKYPU přihlášeni. Pak se příkazem /remotelogout odhlasíte ze všech stávajících účtu kde jste přihášeni, většinou přes mobil, z duhého compu a pod. Pak bude vše chvíli fungovat normálně :-) Jó MICROSOFT to jsou machři :-)

to bych sice možná ráda i byla, pokud by se mi nestalo u kamarádky, která se do svého profilu už nikdy nedostane (zapomněla heslo), že byla tři týdny offline a poté se mi opět bez jejího přičinění (není nikde přihlášená, stále nezná heslo) začala objevovat online. kdybych to nevěděla, píšu jí zprávy a divím se, proč neodpovídá.
měl by s tím skype něco dělat. je to matoucí a těch chyb je čím dál víc.

Dnes jsem řešil stejný problém... mám 2 účty : 1 používám pro PC a druhý jiný pro Mobil
Z mobilu jsem se odhlásil, ale na PC jsem se viděl připojený. Pak jsem zkusil "odstřelit" na mobilu kde co a nic nepomohlo.

Na PC jsem dal příkaz /showplaces a vypsalo to, že jsem přihlášený pouze na tomto PC a s tím jménem, které používám pro počítač, což je správně.
Zkusil jsem na mobilu (SGS4, Android 4.3) znovu spustit Skype a použít stejný příkaz /showplaces a ejhle, byl jsem na Androidu 2x!
Takže jsem napsal v mobilu příkaz /remotelogout a pak zase /showplaces a už jsem byl jen 1x a pak proběhlo i odhlášení :-)))
Díky bohu. Fakt mě to docela štvalo.

No bohužel tento problém nemá řešení, je to vina Microsoftu, od doby, co koupil Skype, aby mohl šikanovat lidi se staršími operačními systémy, nastaly tyto problémy.
Já jsem odinstaloval Skype ze všech zařízení a stejně jsem byl pořád online, což je sice zcela nelogické, ale je to tak.

Nemusí to být pravda. Před půl rokem jasem použil postup popsaný v tomto vlákně a zafungoval. Skutečně to dělal Skype na Androidu. Skype jsem z telefonu odinstaloval, později jsem udělal i hard reset, takže Skype jsem používal výhradně na PC. Včera jsem náhodou zjistil, že jsem opět trvale přihlášen a opět to dělá Skype na Androidu kde již půl roku žádné Skype není.

Stále neznáme řešení?? Už mě to se**. Pořád viditelný a ne a ne to kdekoliv zrušit. Dostávám zprávy, prý proč neodpovídám. Asi jediná možnost je vytvořit nový účet a nepřipojovat se přes špiona GOOGLE ANDROIDA?????