Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak předejít viru Policie ČR?

Nějak jsem získal pocit, že počítač se zaviruje když:
- lezem na webu někam, kde se vyskytuje
- máme neaktualizovaný nějaký program od Adobe ( java, flash player, možná adobe reader? ) a v tomto případě před nakažením nepomůže ani antivirus

Co pomůže proti nakažení?
- pomůže uživatelský účet bez admin práv, nebo to přes ty neaktuální sw proleze i tak?
- jak a kde nastavit jak často kontrolovat aktualizace těch sw?
- jiná možnost?

loading...

- jiná možnost?

jak jsi jednou nakažený virem podruhé se nakazit asi nejde, nech svoje PC zavirit, nech to tak a už se nemužeš tímto virem nakazit, leda jeho variantou, porešený ...

akorát se múže stát, nekterí ISP detekují stanice vykazujíci aktivity spojené s virovou nakazou a múžou Te pripadne zablokovat ale jinak v pohode ... :puff:

Tato slova nemůžu použít. :-)

On je to celkem rozumný chlap.
Jen je dost precizní a nedochází mu ( a nelze vysvětlit ), že někdo může dodávat sytém s chybami, že když máme ve firmě legálně koupené AVG internet security, tak nás to proti policii nemusí ochránit, atd.