Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se sám odsebe vypíná Pomocte.

Zdarec herní pc se mi najednou sám odsebe zapne a po chvilce zase zapne a takhle to dělá pořád dokola.Zkusil sem jedno tlačítko na bedně a to se mi normálně zapnul PC ale s nějakýma textama.Stalo se mi to když sem stahoval jeden simulátor který mám na tomhle ntb odkud píšu.Zkusil jsem z PC vytáhnout kabel ale pořád stejné.

Nejspíš se mi jen přehřívá protože předchvíli jsem ho zase zapnul a v biosu jsem dal exit bez uložení a normálně mi to šlo byl jsem na ploše ale pak jsem šel na internet a najednou se mi PC vypnul.A zase se začal vypínat a zapínat.

To už je tvůj problém. Nikomu ze zúčastněných z této diskuze to vadit nebude, je to tvůj nefunkční krám. Takže se snaž zjistit, co je to za zdroj, případně nákup novýho je též na tobě. Nikdo tady ti novej nekoupí. Tak blbí zase nejsme.

Takže nic nebylo se zdrojem :)Včera u mě doma byl bratránek s herníma časopisama a hrama tak se mi podíval na ten pc a byla chyba v ramkách nákej špatnej kus takže musím koupit nový ramky.Když ty ramky nemám v PC tak mi to normálně funguje ale s ramkama se to vypíná a zapíná