Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače zvuku - part 2

Protože to bylo v minulém tématu dost zamotané,tak udělám nový..

Nejdou mi žádné ovladače,po instalaci windows 7 64bit Ultimate se základní deskou asrock G41-VS3,ani po aktualizacích,ani s device managerem se s tím nedá nic dělat,takže,je tu ještě nějaký způsob aby ten zvuk šel,nebo s tím mám jít do nějakého servisu?

Nevím jak to popsat,udělal jsem to podle návodu,a když jsem po restartu slyšel uvítací melodii byl jsem štěstím bez sebe,děkuju vám za vaší trpělivost,jsem rád že tu je taková poradna,a škoda že tu není nějaké ohodnocení,protože by jste si za to zasloužili můj palec nahoru. A poslední věc,mám nainstalovat i ty poslední 3? nainstaloval jsem ten chipset,restart,ovladače zvuku,restart a už to šlo ! :)