Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co znamená chyba aplikace (0xc0000018)?

Nainstaloval jsem si jednu hru a ta mi nejde v počítači spustit - píše mi to:"CoJ.exe - Chyba aplikace, správná inicializace aplikace (0xc0000018) se nezdařila. Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit".Tak jsem to zkusil nainstalovat na druhém počítači a tam to chodí bez problému ! ::) Bohužel se to tam pro změnu nedá hrát vzhledem ke slabší grafice...Zkoušel jsem i "přenést" veškeré data z nainstalované hry v program files a píše stále to samé-chyba aplikace,atd...Je to divné,na jednom PC to jde a na druhém ne...Co se s tím dá dělat?Díky

a skusal si aj toto z toho navodu:
1. open the game icon on the desktop
2. press the button "properities"
3.compatibility
3. the at compatibility mode change the mode to windows XP
4. Apply
then the game starts!

v skratke povedane, odkaz ktorym spustas hru, by si mal cez vlastnosti->kompatibilitu nastavit na XP, co je default. trochu som to nechapal a prislo mi to tak, ze ta hra ma nastaveny kompatibilny mod nie prave XP, coz ma trochu prekvapilo. :-?

Před chvílí jsem to udělal přesně podle tohoto postupu-odkaz na spuštění hry-vlastnosti-kompatibilita-ale v rámci zaškrtnutí režimu kompatibility tam mám nabídku pouze pro Windows: 95,98/Me,NT 4.0 a 2000...ale vůbec tam nemám možnost XP...

nainstalit servicepack win, nove ovladace k moterboardu/chipsetu, nainstalit nove ovladace na grafiku (resp. aku verziu ma ten kamarat kde to funguje), nainstalit directX najnovsi.
Pozriet stranky vyrobcu hry (najdes cez google) ze co tam pise u requirements, mozna potrebujes doinstalovat nejaky komponent od MS.
Zozen si original/ine medium nech sa vylucia chyby v "distribucii" :-D