Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB - proud USB portů

Dobrý den, asi takový hloupý dotaz, ale nedá se nějak nastavit vyšší proud na USB porty. Mám ve skříni do předu vyvedé 2 USB 3.0, ale bohužel mi nechtějí stabilně utáhnout externí disk 3.0, který se snad každých 5 minut odpojuje a připojuje. Dá se teda nějak zařídit stabilita, děkuji.

Tak už asi vím v čem je problém. Není to kabelem samotným, ale USB konektorem. Připojený kabel se v konektoru strašně hýbe a jak s tím hnu, tak se disk odpojí, ale třeba Flashdisk se neodpojí ať s tím hýbu jak chci, takže při pohybu asi klesne proud. No nic, jelikož to pro mě není priorita a naštěstí mám dobrý přístup k zadním konektroům, tak to zatím nákupem jiných věcí řešit nebudu. Takže děkuji všem za pomoc, určitě se mi to do budoucna bude hodit.