Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Media player

Prosím vás nejsem žádnej počítačovej maniak.Ale ráda si poslechnu a stáhnu hudbu do Windows Media player.Vždy mě načítávání trvalo pár sekund teď to trvá hrozně dlouho a sek´á se to.Poraď te mi co stím.Hudbu k životu fakt potřebuju.Díííííííííííííííík

Co zkusit na přehrávání nějaký program? Obligátní WinAmp nebo např. Foobar2000 (není moc user friendly, ale vynahrazuje si to výbornými možnostmi nastavení a kvalitou přehrávání) - nebo tisíc dalších.

Co je to "stáhnu hudbu do Windows Media player", tomu nerozumím. Myslíš tím nějaký online nákup hudby (s miliónem ochran) prostřednictvím Windows Media Playeru?

Pravděpodobně je něco špatného s operačním systémem (a Media Playerem) v případě, že hudbu přehráváš z disku nebo jiného média. Tady je každá rada drahá - může to být téměř čímkoliv.

Pokud se to "seká" při stahování nějakého toho streamu z internetu, může být něco s internetovým připojením.