Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Media player

Prosím vás nejsem žádnej počítačovej maniak.Ale ráda si poslechnu a stáhnu hudbu do Windows Media player.Vždy mě načítávání trvalo pár sekund teď to trvá hrozně dlouho a sek´á se to.Poraď te mi co stím.Hudbu k životu fakt potřebuju.Díííííííííííííííík

Pravděpodobně je něco špatného s operačním systémem (a Media Playerem) v případě, že hudbu přehráváš z disku nebo jiného média. Tady je každá rada drahá - může to být téměř čímkoliv.

Pokud se to "seká" při stahování nějakého toho streamu z internetu, může být něco s internetovým připojením.