Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ip adresa

ahoj .. dostal sem v jedny hre IP ban ... ( blocknuti ip adresi a nemuzu se lognout na jejich server ) .. muzu to vyresit jedine zmenou IP adresi a nebo skrytim no ... nejsem zadnej pocitacovej genius takze to pro me bude problem ... poradi mi nekdo neco ? .. i kdyz to tu bylo tak stejne :)

UPC nemám:

Poměrně dlouho měl DHCP server kabelového internetu UPC Mistral benevolentní vztah k přidělování dynamicky generovaných IP adres. Většinou adresu přidělil a nechal vám ji do skonání světa nebo síťové karty. V podstatě se dalo říct, že jde o adresu statickou a hodně lidí se k ní tak chovalo - natvrdo ji zadávali do hardwarových routerů, kteří si jinak s dynamickou adresou těžko uměly poradit a nenačítali ji (proč to na Mistralu nešlo, o tom se vedou velké spekulace).

Jenže právě pro větší množství konflitků, kdy někdo si takto přivlastnil IP adresu a DHCP server ji chtěl přiřadit někomu jinému, UPC přistoupilo ke změnám a IP adresy se v jednotlivých segmentech Mistralu začínají přiřazovat opravdu dynamicky. DHCP server jednu IP adresu přiřadí na několik dní a potom přiřadí jinou

zdroj:
http://www.marigold.cz/item/dynamicka-ip-adresa-u-u pc-mistral-je-uz-fakt-dynamicka