Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ip adresa

ahoj .. dostal sem v jedny hre IP ban ... ( blocknuti ip adresi a nemuzu se lognout na jejich server ) .. muzu to vyresit jedine zmenou IP adresi a nebo skrytim no ... nejsem zadnej pocitacovej genius takze to pro me bude problem ... poradi mi nekdo neco ? .. i kdyz to tu bylo tak stejne :)

UPC nemám:

Poměrně dlouho měl DHCP server kabelového internetu UPC Mistral benevolentní vztah k přidělování dynamicky generovaných IP adres. Většinou adresu přidělil a nechal vám ji do skonání světa nebo síťové karty. V podstatě se dalo říct, že jde o adresu statickou a hodně lidí se k ní tak chovalo - natvrdo ji zadávali do hardwarových routerů, kteří si jinak s dynamickou adresou těžko uměly poradit a nenačítali ji (proč to na Mistralu nešlo, o tom se vedou velké spekulace).

Jenže právě pro větší množství konflitků, kdy někdo si takto přivlastnil IP adresu a DHCP server ji chtěl přiřadit někomu jinému, UPC přistoupilo ke změnám a IP adresy se v jednotlivých segmentech Mistralu začínají přiřazovat opravdu dynamicky. DHCP server jednu IP adresu přiřadí na několik dní a potom přiřadí jinou

zdroj:
http://www.marigold.cz/item/dynamicka-ip-adresa-u-u pc-mistral-je-uz-fakt-dynamicka

haha mam to ! ale este umet poradne anglicky no :) je mi 15 no :) look ---> http://whatismyipaddress.com/staticpages/index.php/ how-do-I-change-my-ip-address nece mi nekdo v cestine prelozit -------- Windows (second option) - Computer connected directly to the modem

Get to a command prompt. (START, run, cmd).
Type "ipconfig /release" (without the quotes).
Shut down computer.
Turn off computer.
Turn off all ethernet hubs/switches.
Turn off cable/DSL modem.
Leave off overnight.
Turn everything back on.
Network with Router

Log into the router's admin console. (Often 192.168.1.1)
Release the IP address. (Method varies by router manufacturer)
Turn off router, ethernut hubs/switches, and the cable/DSL modem.
Leave off overnight.
Turn everything back on.