Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novoroční předsevzetí. Ano či Ne ?

Tak co, milí poradňáci. Jak jste na tom? Já osobně si tedy už raději žádná předsevzetí nedávám(asi by se stejně týkala jen kouření, nadváhy a podobných malicherností) A 1.leden prostě IMHO(j) není vhodný den na taková závažná rozhodnutí. :x: (Cimrmanologové asi nebudou souhlasit)

PS:Berte to s humorem :beer:

Nem. Nemzetközi utazás esetén az egész útvonalra nemzetközi menetjeggyel kell rendelkeznie az utasnak. Abban az esetben, ha az adott nemzetközi vonaton díjszabásváltó állomás van kijelölve, kilépő utas részére a díjszabásváltó állomásig, belépő utas részére pedig a díjszabásváltó állomástól igénybe vehetők a belföldi kedvezmények. A menetjegy megváltása előtt tájékozódjon a díjszabásváltó állomás esetleges meglétéről. ;-)

Někde jsem četl (Fulghum?) že si takhle chalpík na Silvestra sedl a sepsal si, co všechno se mu za uplynulej rok povedlo a čeho dosáhl. Pak nahoru nad ten seznam nadepsal "předsevzetí na rok..." a vyplnil právě končící rok. Pak se na ten papír podíval a měl obrovskou radost, že se mu to všechno povedlo :-)

Pavel

ale potom, válečka u bazénu

Hahááá! Na flákání na zahradě zpomeň. Stále bude práce z jednoho konce přibývat a řadit se do stacku. Mám barák už léta, ale furt je co dělat a na válení u bazénu není čas. Asi bazén zasypu a zasadím tam řípu, protože bude drahej cukr.

Já si dal poslední cigáro 17.12.2005 v 11:15, když jsem čekal na výsledek rozboru krve, jestli mám infarkt nebo ne (z EKG to nepoznali!). Byl tam. Tak to cigáro na zahradě špitálu bylo poslední. Následovalo velice kruté období bez tyčky v držce. Jen výhrůžky doktorů mě udržely od cigára. Všem, co tohle vydrží, držím všechny palce, protože kdyby nademnou nevisel přízrak poškozených srdečních cév, nikdo by mě nedonutil přestat hulit.

A proč si nedáš předsevzetí, že ještě nepřestaneš?
Většinou se to povede a člověk má radost, že to dodržel.
I když já si jej také jednou dal a zrovna ten rok mi prasknul vřed na dvanácterníku, odvezli mne do nemocnice a málem jsem přestal.
Ještě hůř je na tom známý, který přestal (nedobrovolně) pár dnů, před koncem roku...

Raz dávnejšie som si chcel dať novoročné predsavzatie a na Nový rok som na to úplne zabudol. Tak som vtedy pochopil, že by z toho nikdy nič nebolo a ak sa človek chce meniť, má sa meniť stále a kedykoľvek. Nie preto, že je 1. január, ale preto, že chce, takže novoročné predsavzatia nie že ignorujem, ale ani neschvaľujem.