Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novoroční předsevzetí. Ano či Ne ?

Tak co, milí poradňáci. Jak jste na tom? Já osobně si tedy už raději žádná předsevzetí nedávám(asi by se stejně týkala jen kouření, nadváhy a podobných malicherností) A 1.leden prostě IMHO(j) není vhodný den na taková závažná rozhodnutí. :x: (Cimrmanologové asi nebudou souhlasit)

PS:Berte to s humorem :beer:

Ano, ale nikdy ho nesplním:
Vátit knížky do knihovny (stále trvá už 7 let)
A vyšplhat se stránkou na google :-)
A koukat po nějakém pozemku za stavění ...¨

Já si dal poslední cigáro 17.12.2005 v 11:15, když jsem čekal na výsledek rozboru krve, jestli mám infarkt nebo ne (z EKG to nepoznali!). Byl tam. Tak to cigáro na zahradě špitálu bylo poslední. Následovalo velice kruté období bez tyčky v držce. Jen výhrůžky doktorů mě udržely od cigára. Všem, co tohle vydrží, držím všechny palce, protože kdyby nademnou nevisel přízrak poškozených srdečních cév, nikdo by mě nedonutil přestat hulit.

A proč si nedáš předsevzetí, že ještě nepřestaneš?
Většinou se to povede a člověk má radost, že to dodržel.
I když já si jej také jednou dal a zrovna ten rok mi prasknul vřed na dvanácterníku, odvezli mne do nemocnice a málem jsem přestal.
Ještě hůř je na tom známý, který přestal (nedobrovolně) pár dnů, před koncem roku...