Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cd-romka

Mam Windows 98 a v Tento počítač se mi neobjevuje CR-ROMKA. Tudíž se do ní nemam jak dostat. Predem diky za dystak

[mod]Velká písmena se v příspěvcích nepoužívají, přece na nás nechceš křičet (JaFi)[/mod]

Toto isté sa mi stalo u známeho po odinštalovaní a nainštalovaní Pinnacle Studio. Mal nejaké problémy, tak to chcel reinštalovať s originálnymi nastaveniami. DVD-ROM dodýchala. Pomohol až reinštal Windows. Pri odstránení ovládačov sa DVD-ROM detekovala správne, ale skončila s otáznikom.