Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit titulky z videa

Dobrý den koukal jsem se tady po radách jak odstranit titulky z videa a nějak jsem to nenašel. Chtěl bych odstranit titulky ale nejsou externí a ani nejsou součástí obrazu. Jdou totiž vypnout a zapnout a chtěl bych je odstranit nebavíme to pořád vypínat titulky při spuštění videa. Předem moc děkuji za jakoukoli radu.

mkv, ale chci ho předělat pak na avi ale je to velký soubor snad se to podaří, ja to zkouším vždi na nějakej jinej formát převíst jestli to ukáže v tom formátovím programu ale zatím nic a to video má ted v tom mkv 7 GB (no hold má rozlišení 1920x798) takže to několik hodin trvá než ho převedu do jinýho formátu

no tak nic no to co jstemi poradili udělá bez registrace jen 5 minut ale spoměl jsem si na jeden českej program knvertující jakí koli soubory kterej jsem už nepoužíval a vyhledal jsem nejnovější verzi a hle ono to funguje a bez nutnosti se někam registrovat :)