Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upozorňující mail od UPC o přenosu dat...

Vážená paní, vážený pane,

děkujeme, že využíváte naší služby UPC Vysokorychlostní internet. Dovolujeme si Vám v této souvislosti oznámit, že jste již překročil(a) 90% povoleného objemu dat pro Vaši službu ve smyslu článku 4.12 všeobecných podmínek pro poskytování veřejně dostupné služby elektronických komunikací přístupu k síti Internet (dále jen "podmínky"). V případě překročení měsíčního povoleného objemu dat Vám bude s okamžitou účinností upravena přenosová rychlost na 64/64 kb/s až do konce stanoveného období.

Snížení rychlosti uplatňujeme v souladu s články 4.6 a 4.12 podmínek. Bližší informace o výše uvedených službách naleznete na webových stránkách vysokorychlostního internetu na adrese www.upc.cz nebo na přímém odkazu:
http://212.142.22.200/virtual/upccz/popup.php?Conte ntName=Popup_FairUse&SessionID=8aeb4e202f11de41498 7 523999a8e34f.

Pokud víte, že Vám datové limity stávající služby nevyhovují, můžeme Vám nabídnout navýšení rychlosti připojení i datového objemu s okamžitou účinností. V případě, že budete mít o tuto změnu zájem, kontaktujte prosím klientské centrum naší společnosti na níže uvedených telefonních číslech nebo využijte kontaktního formuláře na cz.

S pozdravem a přáním příjemného dne

J. Prošek
ředitel klientského centra UPC

Kde zjistím kolik už jsem stáhl dat? Asi nikde co? Můžu ještě do konce měsíce na net? Nerad bych přišel o (stejně tak malo) rychlost. ÁáÁáÁ, to se mi ještě nikdy nestalo. Už nic stahovat nebudu, budu jen surfovat, ale nevim, nevim.

Zjistit to můžeš nějakým download managerem, kterej to počítá. Zkus se mrknout na www.stahuj.cz

1) můžeš na net, ale nesmíš do konce přesáhnout limit na stahování
2) pokud měsíční limit přesáhneš, tak ti bude rychlost snížena na 64/64
3) to vůbec nic neznamená, na začátku příštího měsíce ti to zase zvednou

64 na poštu jakžtakž stačí, na poradnu taky

Jaký máš FUP? Pokud 20GB, tak ti zbývají ještě 2 GB, tzn. to stačí na (přepočteno z jejich webu):
2 GB představuje např. - 800 běžných e-mailů, 40 hudebních audio nahrávek formátu mp3, shlédnutí 2 000 webových stránek a 1 stažený film / CD o velikosti 700 MB.

Pokud se prihlasis ke svemu uctu na UPC : registrace.upc.cz tak tam mas vypis, kolik uz jsi v danem mesici stahl a uploadnul dat, takze zadny specialni soft nepotrebujes.

Jinak na nat na surfovani muzes i nadale, jen se ti snizi rychlost, tak se ti stranky budou o neco pomaleji nacitat, ale zadna tragedie, akorat na online videa zapomen.