Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSP - Paint Shop Pro - nahrada

Zdravim...

Vie mi niekto povedat, aky free program sa da pouzit na editaciu suborov PSP vytvorenych v Paint Shop Pro? Su to malicke obrazky s pozadim na ktorych je text. Ten text by som potreboval zmenit... Boli vytvorene v Paint Shop Pro 7, ale skoncila trial verzia a nepomoze ani preinstalovanie.

Dakujem

tak ňák bych to viděl. nechci se přít, ale taky pochybuju že .psp dělá ztrátovou kompresi bitmapy typu jpeg.
ať si to otevře v čem chce - třeba v trial psp.
pak ať ten button uloží do gif/png - bezztrátová komprese, oba umí průhlednou barvu.
v libovolném legálním editoru ať tam dobastluje nápisy (pokud nemá nervy na pozicování textu v ff a ie)