Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha nainstalovaných ovladačů?

Vím, že takových programů je víc, ale potřeboval bych něco stoprocentně funkčního a ověřenýho.

Stalo se, že mi zmizely CDčka s ovladači pro moje periférie (pcmcia Option Globetrotter EDGE karta; Yakumo QuickStick DVB-T a další). Prostě jsou ty CD pryč a zálohu nemám. Mám je ale instalovaný a potřebuju obnovit systém ze zálohy, ale jedná se o čistou instalaci, bez těchto ovladačů.

Existuje SW, kterej dokáže ty ovladače ze systému "vytáhnout" a zase je "nainstalovat" - potřebuju ale něco ověřenýho. Jedná se o operační systém WinXP Home.

Pavel

Toto je popiska z nějakého časopisu, dávám to sem kvůli zmínce o registraci, je to asi to samé co psal pan Fiala. Nevím ale, jestli ta registrace nebyla časově omezená,ani jsem to nezkusil použít

Vynikající správce ovladačů pro váš operační systém.
Umožňuje zálohovat vybrané ovladače velice jednoduchým způsobem, který zvládnou i méně zkušení uživatelé. Po přeinstalaci operačního systému tak budete mít používané ovladače ihned po ruce, bez nutnosti hledat původní instalační cédéčka. Ovladače je možno exportovat do balíčků ZIP nebo do samorozbalovacích archivů. Zajímavá je funkce vyhledávající aktualizace vybraných ovladačů. Bezplatnou registraci programu proveďte na adrese

http://www.bluesquad.co.uk/vnu/drivergenius/registe r