Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba exportu videa v pinnacle studio 9

Ahoj, mám studio 9 a sestříhal jsem si v něm film vlastní tvorby, když bylo vše hotovo, dal jsem export videa do menšího rozlišení a kvality a již v tomto prvním exportu mi to rozházelo zvukové křivky a přestože jsem měl zvuk srovnaný do stejné hlasitosti, některé scény hráli moc hlasitě jiné moc potichu..tak jsem to skusil znova exportovat, tentokrát do kvality mpeg2 a nejvyššího rozlišení a výsledkem bylo že po pár vteřinách přehrávání se objevila černá obrazovka a na pozadí běžel jen zvuk , pak to naběhlo když sem film posunul dál a ke konci filmu to samý. jsem to skoušel různě opravovat, upravovat jednotlivé okýnka, ale s každou další exportací tam je víc chyb..a v tý zatím poslední se objeví černá obrazovka už na začátku a opět běží jen zvuk...už nevím co s tím..a problém je ten že koncem měsíce ledna mám mít veřejné promítání na nějaké soutěži amatérských filmů a do té doby musím problém vyřešit..předem dík za jakékoliv odpovědi.

V Pinnaclu si sestříhej video, udělej si veškeré úpravy a ulož v nekomprimovaném AVI, na převod do mpg použij TMPGEnc a na tvorbu DVD menu zkus třeba TMPGEnc DVD Author.

Pinnacle sice není nic moc, ale je to jednoduchý a tenhle postup mám vyzkoušený.