Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávání z TV na externí disk.

Dobrý den. Mám TV LG 47LM602S. Občas bych potřebovala nahrát pořad na disk. Pokudzadám nahrání pořadu, objeví se na obrazovce sdělění, že se nepodařili nalézt pevný disk. Přitom je zařízení připojeno /WDBPCK/ a je s TV kompatibilní,ana něm uložené filmy lze přehrát Nevíte někdo, kde je chyba? Děkuji za odpovědi.

To je v poradku.
Mas 2 moznosti:
1. v PC nahrajes soubory, ktere budes v TV prehravat
2. budes nahravat v TV, pak budou soubory sifrovane

Musis si vybrat bud prvni nebo druhou moznost. Ja si k TV poridil 32GB FlashDisk, ktery pouzivam, kdyz nahodou chci neco nahrat nebo k TimeShiftu. Zda se mi to lepsi nez HDD - nic se netoci, nic to v klidu nezere

U mé prohnutiny Samsung taky píše, že nejsou podporovány Flash disky, ale zkusil jsem a funguje (resp. starší kusy neprošly testem rychlosti, s novými USB3 zatím žádný problém, jen se občas sama odpojí, ale nevím, jestli HDD to nedělá také)

Trochu vám to upřesním:
TV nezakóduje celý disk, pouze jí nahrané pořady (nějaké návody na dekódování na internetu jsou, nezkoušel jsem, takže tam můžete nahrát i svoje filmy (TV je bohužel neumí smazat, stejně jako třeba videa přímo stažená TV z internetu.
Nahrané pořady se ukládají jménem z EPG, TV zobrazuje i náhledy (např. z NASU už ale ne).
Nahrávání má tyto možnosti:
1) Nahrát z EPG - začne i skončí přesně podle EPG, pokud chcete vidět celý pořad, je dobré nastavit i další pořad (pokud to samozřejmě není 5ti hodinový konec vysílání). TV nahrává i ve vypnutém stavu, což je fajn.
2) Okamžité nahrávání - nahrává do zastavení, nebo můžete na časové ose zvolit délku nahrávání, můžete i přepínat programy v rámci jednoho multiplexu.
3) Timeshift

Môj názor - telka prehrá známe súbory, ale na nahrávanie potrebuje svoj vlastný súborový systém (teda ani nie FAT32, NTFS) a preto pre funkciu nahrávanie nenájde ten HDD - nemá súborový systém pre LG. Niekde v menu by malo byť formátovanie ext. média.
(Žiaľ tento televízor nie som schopný ani "všemocným" Googlom dohľadať na nete :-/ a zistiť jeho parametre).