Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nahrávání z TV na externí disk.

Dobrý den. Mám TV LG 47LM602S. Občas bych potřebovala nahrát pořad na disk. Pokudzadám nahrání pořadu, objeví se na obrazovce sdělění, že se nepodařili nalézt pevný disk. Přitom je zařízení připojeno /WDBPCK/ a je s TV kompatibilní,ana něm uložené filmy lze přehrát Nevíte někdo, kde je chyba? Děkuji za odpovědi.

Môj názor - telka prehrá známe súbory, ale na nahrávanie potrebuje svoj vlastný súborový systém (teda ani nie FAT32, NTFS) a preto pre funkciu nahrávanie nenájde ten HDD - nemá súborový systém pre LG. Niekde v menu by malo byť formátovanie ext. média.
(Žiaľ tento televízor nie som schopný ani "všemocným" Googlom dohľadať na nete :-/ a zistiť jeho parametre).