Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaká zkušenost s MiniInTheBox

Máte někdo zkušenost s webem MiniInTheBox.com ? Už jste od nich někdo nakupoval? Chtěl jsem si od nich objednat nějaké akupacky, ale zdá se mi podezřelé, že místo platby přes platební bránu chtějí, abych jim vyzvonil číslo mé platební karty, expiraci i bezbečnostní kód CV. Zdá se mi to nebezpečné.

Jo mám, platbu přes PayPal "sežrali", a zboží nikde. Žádná komunikující adresa, jenom webový formulář, na který odpovídá úplně scestně "noreply" automat. Jediná adresa, která přijme mail je "postmaster" (kdy přijde potvrzení o přijetí), ale ten to asi hází do koše. No penízky jsou prostě v trapu, a to do nich šťourám už více než 60 dní.

+ neuškodí, něco si pročíst

http://www.zbozizciny.hys.cz/index.php/overene-obc hody/106-miniinthebox
http://deals.woot.com/questions/details/866db1a6-f 1e8-4505-a7d0-7af8e7d6b648/does-anyone-have-experi ence-with-miniinthebox

Někdo nadává že jsou to zloději a neřeší vrácení atp., někdo s nimi neměl problém a je spokojený, opravdu těžko říct.. raději sáhnout po portálech jako eBay/Amazon... i.. ten Aliexpress by šel, tam bude taky levno, je to čína.

Teď maj delší dodací lhůtu ca dva měsíce,dorazilo mě všechno zatím i když tragédie ČP a její "nějaký doručování a info" .Když se vybere prodejce s vícero hodnoceníma,tak je standart sledování balíku a posílaj to teď dost i přes zásilkovnu kde to je jinej level než mizerná ČP a i přes tu to jde většinou už doporučeně u dražších věcí.(oni si taky nešajznou přijít pak o prachy ve sporu a chtěj doklad o doručení)