Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaká zkušenost s MiniInTheBox

Máte někdo zkušenost s webem MiniInTheBox.com ? Už jste od nich někdo nakupoval? Chtěl jsem si od nich objednat nějaké akupacky, ale zdá se mi podezřelé, že místo platby přes platební bránu chtějí, abych jim vyzvonil číslo mé platební karty, expiraci i bezbečnostní kód CV. Zdá se mi to nebezpečné.

Teď maj delší dodací lhůtu ca dva měsíce,dorazilo mě všechno zatím i když tragédie ČP a její "nějaký doručování a info" .Když se vybere prodejce s vícero hodnoceníma,tak je standart sledování balíku a posílaj to teď dost i přes zásilkovnu kde to je jinej level než mizerná ČP a i přes tu to jde většinou už doporučeně u dražších věcí.(oni si taky nešajznou přijít pak o prachy ve sporu a chtěj doklad o doručení)