Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spusteni DVD casopisu Chip

Dobrý večer,
málokdy se podaří položit dotaz tady na poradně, na který by se nenašla odpověď během pár dnů, někdy jsou to minuty. Mě se to asi povedlo:-(
Nemohl by to být nějaký druh rekordu?
Proto dávám odkaz do jiné kategorie, jestli se někdo najde.
http://pc.poradna.net/question/view/89494-spusteni- dvd-chip-a-vzhled-nabidky
Že by se mi povedl křížový odkaz?:-D

[mod]Upraveny titulok (MM..)[/mod]

já bych se přiklonil k názoru MM, proč to zkoumat když v IE to jede !? Vždyť to není online a tudíž žádná svinstva a vyskakovací okna tam nejsou. Zkoušel jsem to v Firefoxu 2.0.0.1. standartní instalace a naprosto bez problémů. Tudíž něco jste zakázal, co omezí pouštět nějaký script pro relevantní zobrazení odkazů.