Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítačová sestava

blbost jsi možná ty, asi nemáš nic jiného na práci než jenom otravovat D
AMD a INTEL jsou úplně stené procesory, co se týka značky,kvality atd. Pak už záleží podle daného výrobku. Ale pokud zastáváš teorii, že je intel lepší, tak jsi kup třeba celý sklad.

Vzal sis dneska prášky?

Mezi procesory AMD a Intel jsou ZÁSADNÍ rozdíly co se týká zpracování, fungování i téměř všeho ostatního.
Stačí se podívat na czc a uvidíš, co tu plácáš za voloviny.
Ukaž mi tam osmijádrový Intel za normální prachy.
Ukaž mi tam AMD s HT.
Ukaž mi tam Intel s frekvencí 5GHz.
Ukaž mi tam Intel se spotřebou 220W.
...... Nebaví mě vypisovat dál všechno to, co je jinak. Spíš by bylo rychlejší vypsat, co je stejné.

Plácáš tady blbosti, ty procesory jsou diametrálně odlišné. Kromě jednoho šulína, který tu šíří bludy (stejně jako ty) tu nikdo netvrdí, že je lepší Intel či AMD. Takhle zobecnit to totiž může jedině blb. Ty máš pouze paranoidní představy, kdy se nám snažíš tady všem dokázat, že je AMD lepší naprosto zcestnými argumenty jako že jsou ty procesory stejné.
Sám AMD mám a jsem s ním spokojený, což ovšem neznamená, že tu jako ty budu všude hejtovat Intel a kecat kraviny.

kasli na to Intel vedie vo vsetkom !! AMD mozte snim ist do rici
Aha to řekl asi můj duch, kraviny plácáš tak možná ty.
Pokud tedy nemáš super pc a super procesor, který umí vykreslovat grafiku= hraješ hry pomoci procesoru nebo grafiky?
Podle grafiky, je blbost, že by amd fx nezvládly utáhnout grafiky, na víc je nepotřebuješ. Ano jsou zásadní rozdíly mezi výrobou atd, ale ja myslel výkon ne tvoji frekvenci a spotřebou. Výkon je cca stejný, pokud nechceš + pár fps.
Navíc cena/výkon je celkem jasné.
Tak tu nedávejte hokej mezi intel a amd

Znavu se ptám, vzal sis dneska prášky?

kasli na to Intel vedie vo vsetkom !! AMD mozte snim ist do rici

Šak jsem psal, že kromě jednoho šulína. Očividně má stejný problém jako ty, akorát na druhou stranu. Nutně potřebuje hejtovat AMD a zamiloval se do svého Intelu.
Stejně jako ty máš potřebu hejtovat Intel a zamiloval ses do svého AMD. Přitom o počítačích oba víte velké kulové.

Kdy konečně pochopíš, že počítače nejsou jenom na hraní? To pouze tvůj směšný dětinský názor, ovšem někteří lidé na počítači potřebují také pracovat. A na to některá FX být vhodná nemusí. Intel má obecně většinou lepší výkon na jedno jádro. To v praxi znamená, že pokud spustíš náročnou aplikaci, která využívá pouze jedno jádro, Intel na tom bude líp než srovnatelné AMD. Snažil jsem se to vysvětlit jak pro blbce, ale bojím se, že někdo, kdo je omezený po doporučenou konfiguraci GTA to stejně nepochopí.
Výkon právě není stejný, ale je jinak rozložený a nejvýkonnější Intely jsou prostě lepší... Ovšem taky dražší.
A frekvence a spotřeba... To jsou docela podstatné věci. Třeba kvůli zdroji nebo chlazení. Ovšem opět neočekávám, že by to někdo jako ty měl šanci pochopit, protože to není parametr, který hodnotí hry a počítač přece není na nic jiného, než na hraní!
A hokej tu dáváš posledních pár týdnů akorát ty, ikdyž teď tomu nasadil korunu ten tvor, který doufám je jen troll, protože tak blbej snad bejt nikdo nemůže.