Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde (okrem uložto) stiahnúť zadarmo film?

Načo to sem píšem? Potrebujem poradiť, kde by som mohla zadarmo, bez reklám a registrácie sťahovať filmy vo formáte avi. A ani nechcem torrenty, lebo ich nemôžem do tabletu prijímať. Je taká stránka? Samozrejme legálna. Prosím vás, pomôžte mi s tým. Dík za prípadné odpovede.

ani ulozto nieje legalne.
Skratka, nikde legalne nestiahnes film zadarmo, vzdy to bude kradez.

Ak chces byt legalna, bez si film kupit na dvd. Ked mas 40eur na sminky a podobne hovadiny, mas 4-5e aj na film.

btw. torrenty normalne v tabletoch funguju. Ale treba to vediet nastavit, nech si nezahltis wifi router.

On ani ten bájný Netfix ale není všespasitelný. Dcera ho má, platí takový ten "obyčejný" tarif (myslím 7-8 USD měsíčně) a spousta nových seriálů tam v rámci předplatného není, jsou tam až časem. Vyšší tarify mají samozřejmě i supernovinky (filmy), ale funguje to tak, že film pošlou poštou (asi na BR) a user ho po nějakém čase (den? dva? nevím) zase pošle zpět.

Ten základní Netflix jim ale stačí, nejsou TV/filmoví maniaci :)
Titulky jsou v angličtině nebo španělštině.

Opravdu jsem zvědav na českou nabídku. A případně na provázání s titulkáři z Edny, to by bylo ohromné plus.

Vy se tu ale pořád a neustále oháníte úplně něčím jiným, je prostě rozdíl jít do obchodu a tam něco ukradnout a nebo si stáhnout na internetu film, kouknout se na něho a potom ho smazat, neustále tu někdo srovnává krádež auta se stažením filmu, bože můj.

Přesně tak, souhlas. V ČR je prostě legální stáhnout si pro svoje vlastní potřeby na svém vlastním zařízení jakékoli audiovizuální dílo, aniž bych se zajímal o původ nahrávky.
Navíc stejně platíme výpalné OSA a jinejm správcům z každýho CD/DVD/HDD/flashky/tiskárny i když si na to ukládáme svoje vlastní fotky či videa z dovolené, zálohujeme svoje data apod.