Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nafouklá baterka

Zdravím přijel jsem z dovolené a na stole ležící tablet byl totálně rozbytý prostě rozšklebený a baterie totálně nafouklá tak jsem ho hodil ven na parapet protože se docela bojim aby nebouchla a nezačal mi hořet barák .... poraďte kam s nim než ho pošlu na reklamaci nebo tak něco ..

Úplně stejná závada tablet Goclever R 105 BK,při nabíjení přes noc se tablet nafoukl,prasklo sklo a rozlomený zevnitř,dnes odpověděli,že reklamaci neuznávají,že nám spadl.Jsem celkem nasr..,uznali vám reklamaci ?

Fotky tabletu a vyjadreni servisu posli COIjce, servisu rekni, ze jim davas druhou moznost, po te se obratis na soudniho znalce a budes to resit soudne, rovnou je informuj o predanem podnetu na COI, ono je to trochu popozene, aby ti reklamaci uznali.
Nicmene opravdu nechapu, ze si muzete takovou sra..u jako GoClever kupovat, to se nebojite, ze vam to bouchne do ksichtu?

Já nechci rýpat, ani se hádat, jen by mě to upřímně zajímalo.

Ty, který jsi tady ještě před půl rokem všude opěvoval a propagoval Huawei, Xiamoi, Juyau a nevím co ještě, tak napíšeš tu poslední větu tvého příspěvku? Tohle nechápu. To tam jako Jujau dává lepší baterky, jak goclever?

Ohledně těch baterek se bojím, že to bude skoro jedno. Všechno to bude Čína s podobnou kvalitou a nemyslím si, že by nafukování bylo nějakou vyjímkou u jiných značek. Mně se třeba nafouklo několik baterek od SonyEricssonu. Nic divnýho.

(Uznávám, že to nafouknutí bylo asi tak 10% toho, co tohle na obrázku :-D )

Pred pul rokem urcite ne, JiaYu jsem kupoval pred dvema lety a uz neco pres pul roku po koupi jsem si tu sypal popel na hlavu, protoze to byla pekna blbost. Nicmene na mou omluvu, tenkrat cina teprve zacinala a zdaleka jsem nemel k dispozici tolik informaci jako maji lide dneska a presto to stale kupuji a pak se divi vlastni hlouposti stejne jako ja pred tim rokem a neco.

To jest ale pouze k JiaYu, ktere je nicmene kvalitou stale o nekolik trid pred (nemohu to rict jinak) srackama typu GoClever.

Co se tyka Huawei, tak ten jsem si koupil posleze a opet jsem se spalil a nadaval si, ze jsem si ho koupil, nicmene presto, ze od te doby i zde na foru radim kazdemu Huawei nekupovat, je fakt, ze proti JiaYu byl o nekolik trid lepsi, vicemene standardni kvalita dneska bezne srovnatelna s produkci mimo cinu. Me hlavne zklamalo ocekavani, ktere bylo diky recenzim na ten telefon vysoke, jenze Huawei si plati mnohem lepsi marketing nez jaky ve skutecnosti je a spousta nesoudnych fanousku na webu tomu dava hrebicek na hlavicku, nakonec vyskytuji se i zde na poradne.

Dneska mam Samsunga a konecne jsem spokojenej, je proste fakt, ze necinska produkce (to jest navrh, vyroba je v cine snad vseho) je kvalitnejsi. Na druhou stranu takove Xiaomi, ale nakonec i ten Huawei se dotahuji a snazi se vybudovat vlastni znacky, k cemuz patri i vyssi kvalita, ktera dnes treba uz predci produkci firmy Sony, takze zase na druhou stranu pozor na nejake vysmivani se cinanum, oni kdyz chteji, tak taky umi.

Kazdopadne teda obecne doporuceni: Kupujte vyrobky velkych producentu a znamych znacek, tam mate jakous takous zaruku, ze to bude fungovat, coz u noname vyrobku typu GoClever nebo JiaYu proste nemate.

Ja zase jeste nikdy takto nafouklou baterku nevidel, nahodna vada se nevyhne zadne znacce vcetne Samsungu, Applu nebo Microsoftu, ale to co je tady na obrazku je proste zmetek a vubec dovoz tohohle smejdu je hazardovanim se zdravim lidi, protoze bouchnout to muze kdykoli.

Tak sám mám levnýho Samsunga,ale ségra má nějakej Xiaomi za 12000 a máti jsme koupili za 3000 a max spokojenost,já měl třeba Samsunga tablet a pěknej křáp oproti Aceru co mám teď kterej je taky ,,horší značka,,Prostě číňani maj taky nějakou svojí kvalitu a logicky do toho nejlevnějšího nacpou to nejhorší,nějaký tablety když to tu začínalo tu prodávali v práci za litr bez záruky každej to pral po pěti a nikomu už dneska nefachá začli se srát do půl roku všem.:-)