Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dalsie problemy v icq klientoch?

Cital som nejake ohlasy na sim (simple instant meseenger) tak som pre istotu upgradol na najnovsiu verziu. Napriek tomu mam pocit ze vela ludi len vidi ze im nieco pisem ale sprava k nim nedorazi. verzia 0.9.3 mala problemy urcite s mirandou 0.6.3 a teraz sa mi zda ze nieco prejde nieco nie a niektorym mozno vobec nic. Mate niekto podobne skusenosti aj s inymi klientami?

Ja pouzivam sim uz asi 7 rokov a som spokojny a jedine problemy co viem mala miranda pri nejakom prechode. Teraz som zachytil niekde (myslim ze linuxabc) vlakno kde sa spominali problemy sim a mne to hlasili tiez ludia ze vidia ze im nieco pisem ale nic im nepride.
edit: upravujem jednu spravu....klienti mirandy videli co im pisem len oni mne nemohli nic napisat

To je už hodně stará věc, všechny novinky a řešení problémů
najdeš na stránkách Mirandy, je jich dost.
Úplně nejjednodušší řešení je stáhnout si rovnou nejnovější verzi :

www.miranda.cz

Obvykle ANSI verze funguje všude, UNICODE pouze na XP/2000. ANSI verze :

http://files.miranda-im.org/builds/miranda-v070a11. zip

Čeština na 0.7 verzi :

http://miranda.kvalitne.cz/download/mirandaimczech- test.7z

BTW, používám prastarou verzi 0.4.0.3. s přepsanou jedinou knihovnou a jede to.