Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni k internetu - jak nakonfigurovat Karneval?

Dobrý den mám jeden problém.Pořídil jsem si notebook (acer 5101),ale nejde se mi nikde připojit k internetu.Mám prosbu jestli byste mi napsali postup co a jak mám udělat.Mám připojení od karnevalu a ikdyz zadam ip adresu rucne nebo necham vyhledat servrem dhcp automaticky porad to nejde.Zkousel sem to nastavit i pres cd ktere jsem obdrzel ale porad nic.Nevim co s tim.Dekuji za odpovedi

Titulek "Pripojeni k internetu" byl příliš všeobecný. (host)

Jak jsem již dříve psal, mám Karneval. A protože je tu problém s připojením ke Karnevalu a protože se vyskytly názory o nutnosti konfigurace při prvním připojení, resp. při výměně karty, tak jsem učinil pokus. Vyměnil jsem (před 5 minutami) ve svém stroji síťovou kartu a aniž bych cokoliv konfiguroval, nebo restartoval modem, hned napoprvé jsem se, jak vidíte, připojil. Není tedy nutno nic konfigurovat a nic resetovat, stačí nestavit automatické nastavování IP z DHCP (ostatně - ono to CD, co se obdrží, nedělá nic jiného). Pokud jsou tedy nějaké potíže tak asi nebudou v nastavení stroje. Já bych provětral Karneval, asi nejsi ještě zapojen na internet (což je moje osobní zkušenost, že to tak může být).