Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filmy - nejde obraz

zdravim, potřebuju pomoct. jsem po instalaci Windows a mám problém. pokud dám přehrát jakýkoli video(i DVD) jde jen zvuk, místo obrazu jen černé okno.Na DivX mám balík kodeků ACE Mega CoDecS Pack (skoušel jsem to i s jinýma kodekama - problem se nevyřešil), a pro přehrávání DVD jsem si naistaloval přehrávač PowerDVD 6(kodek pro DVD by měl být v přehrávači integrovaný). Ovladače grafický karty mám nejnovější verzi. Grafickou kartu mám Gygabite GeForce 7300GT.
díky všem za pomoc

Pak bych to viděl na nastavení grafiky,
i když uvádíš nejnovější verzi. Co tedy máš
za Windows, ovladače jsou asi pro XP a jaká verze ?
Tahle karta zrovna netrhá rekord v novosti,
takže nejnovější ovladače nemusejí správně fungovat
s touto kartou. Zkus ovladače s popisem z guru,
případně Omegy :

nvidia.php

tenhle problem to nebude, grafiku mám samostatnou a před reinstalací fungovala v pořádku (samozřejmě pravděpodobně funguje normálně i teď - roblem bude někde v Softwaru), jde hlavně o to že pátelé měli jednou taky tenhle problem že jim pc přehrával jen zvuk ale PowerDVD to dal do kupy, bohužel u mě to nefunguje....

Bude to asi nějaký konflikt kodeku či DirectShow filtru. Také se mi kdysi něco takového přihodilo. Tenkrát jsem našel SW, který ukazoval nainstalované DirectShow filtry a snad je uměl odstranit. Ale není to nic jednoduchého.
Nejrychlejší řešení pro tebe vidím takto:
- reinstal Windows
- NEINSTALOVAT ŽÁDNÉ kodek packy (no flame, please :-)
- nainstalovat ffdshow (ten přehraje skoro vše)