Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem filmy - nejde obraz

zdravim, potřebuju pomoct. jsem po instalaci Windows a mám problém. pokud dám přehrát jakýkoli video(i DVD) jde jen zvuk, místo obrazu jen černé okno.Na DivX mám balík kodeků ACE Mega CoDecS Pack (skoušel jsem to i s jinýma kodekama - problem se nevyřešil), a pro přehrávání DVD jsem si naistaloval přehrávač PowerDVD 6(kodek pro DVD by měl být v přehrávači integrovaný). Ovladače grafický karty mám nejnovější verzi. Grafickou kartu mám Gygabite GeForce 7300GT.
díky všem za pomoc

Bude to asi nějaký konflikt kodeku či DirectShow filtru. Také se mi kdysi něco takového přihodilo. Tenkrát jsem našel SW, který ukazoval nainstalované DirectShow filtry a snad je uměl odstranit. Ale není to nic jednoduchého.
Nejrychlejší řešení pro tebe vidím takto:
- reinstal Windows
- NEINSTALOVAT ŽÁDNÉ kodek packy (no flame, please :-)
- nainstalovat ffdshow (ten přehraje skoro vše)