Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako nahodit titulky

caute, nevedeli by ste mi poradit:
stiahol som si film: donnie darko (directors cut)DVDRip KCVD by Dev (A TUS RELEASE)a neviem tam nahodit titulky. prehravam to vo VLC prehravaci a normalne tam u inych filmov tie titulky v pohode navolim. neviem preco mi to teraz nejde, ci je to daky divny format ci co. pred tym filmom bezi este sot proti kopirovaniu, tak ten musim preskocit, inak sa mi to ponom vypne a film ani nezacne. skusal som tam postahovat uz milion titulkov, ale vobec ani nenabehnu. den som to stahoval a teraz takyto problem. do prdele aj s robotou.
diky priatelia.

Pred tyzdnom jak ten novy 19rocny cinan (Ding) vsetkych okrem Sulivana zotrel, tak ten cinan bude v buducnosti urcite zaujimavy ;-)
P.S. teda skor ma nebavia nezmyselne serialy, nemecke, americke, sama peachovina. Nedavno som zo zufalstva pozeral mutantX, no, dobra komedia (na sci-fi sa vzdy dobre zasmejem :)))

Ale ked to maju v pozicovni tak naco to kupovat na amazon, predsa ;-) Ked si nahodou PC necha na HDD data ktore z DVD nacitalo, hm, mrcha PC, samozrejme ze sa budes tvarit ze o tych datach na HDD nebudes vediet, si proste nieco zapol a stlacil, nevies co, a mrcha PC nechala data z pozicaneho DVD na tvojom HDD :-D