Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winrar 3.62

Ahoj, prosim vás o radu.
Stáhl jsem si winrar 3.62 abych mohl rozšifrovávat komprimované soubory ( např. rar).
A nyní když jsem chtěl jeden takový soubor extrahovat tak po mě chtěl heslo pro šifrovaný soubor, ale já žádné nevím!!! Pár jsem zkusil poté po etrahování mi to napsalo- nesprávné heslo. Já teď nevím co stím mám dělat????

Nechci se hádat a nevím, zda to chápu správně. Pokud ne, oprav mě prosím. Ty říkáš něco ve smyslu: pokud má uživatel zaheslovanej RAR archiv, kterej někde získal, pak (s vysokou pravděpodobností) jde o něco nelegálního. Vzápětí tuto myšlenku vylepšíš tak, že říkáš něco ve smyslu: ať už je v zaheslovaným archivu cokoli, pak to prostě nemůže být nic nelegálního v případě, kdy tento archiv vytvořil a zahesloval uživatel sám.

Pokud tvoje myšlenky chápu správně (a znova opakuju: pokud), pak smekám před tvou logikou.

Pavel