Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zablokování účtu na debatách

Mohu vědět kým a z jakého konkrétního důvodu mě byl zablokován účet na debatách? Elementární slušností je alespoň sdělit důvod - třeba pomocí zprávy. Mám tomu rozumět tak, že administrátoři podlehli štvavé kampani vůči mé osobě? Byl taktéž zablokován účet Brtníkovi za jeho útočné a sprosté komentáře? Pomalu, ale jistě to tu zavání bolševickými praktikami, které tak odsuzujete!

Nelze poslat ani soukromou zprávu. Tímto vznáším oficiální stížnost vůči provozovateli, který určitým jedincům nadržuje na úkor jiných a porušuje tím vlastní pravidla.
[Bolševické praktiky]

Zvyšok si môžete doriešiť na debatách, tu zamykám. (los)

OMG nejde o mna ale o to ze si asi sam vytvaras konflikt s nejakymi ludmi nejakymi prispevkami (dlhodobo). Prevadzkovatel webu si kludne moze obmedzovat cokolvek tak aby nemal na webe nejake konflikty. Nechapem co chces. Ked si myslis ze to niekto unbanuje len preto lebo pan velkomozny sa stazuje ze nemoze dalej znechucovat nejakych ludi na nejakom webe, tak takto vesmir nefunguje.

A zasa, teraz sa snazis urazit mna, vies co, dobre ze ti dali ban. Odpoved je uplne jasna.
A vsetko je v sulade s pravidlami. Prevadzkovatel si vyhrazuje pravo zablokovat neznamena ze bude blokovat vsetkych, ale len ked niekto subjektivne posudi ze to uz je trochu moc. A neznamena to ze to je naveky, ale sam si to tu dalej posieras.
P.S. urob si svoj web alebo blog a tam si pis nazory jake chces.

Odpovedal som ti uplne jasne. Chod napr. za manzelkou a popros ju nech ti to vysvetli, ja nemam cas vychovavat cudzich ludi. Snazim sa ti DOBROVOLNE ZADARMO pomoct vo vztahoch, ale ty si tak slepy namyslenostou, ze to ani nevidis. Ja nemam povinnost ti tu nieco vobec vypisovat, mohol som to rovno zmazat uz vcera.

Divné, já prý tady každého odrazuji, přitom od včerejška 2000 zobrazení :)

- To je normalni, lide maji radi Tele-Reality a cokoliv kde se druzi strapnuji, vavic kdyz se strapnuje zadarmo.
- Jak debil HONZA z Hleda se tata a mama watch 47 000 zhlednuti o proti 7 000 zhlednuti pri jinem videu k tomuto tematu.
- Takze za přitom od včerejška 2000 zobrazení , jsi to vybavujes spatne, maximalne jede trapas ktereho se zhledlo 2K lidi, ale co stejne to nikdy nepochopis...:-)