Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zablokování účtu na debatách

Mohu vědět kým a z jakého konkrétního důvodu mě byl zablokován účet na debatách? Elementární slušností je alespoň sdělit důvod - třeba pomocí zprávy. Mám tomu rozumět tak, že administrátoři podlehli štvavé kampani vůči mé osobě? Byl taktéž zablokován účet Brtníkovi za jeho útočné a sprosté komentáře? Pomalu, ale jistě to tu zavání bolševickými praktikami, které tak odsuzujete!

Nelze poslat ani soukromou zprávu. Tímto vznáším oficiální stížnost vůči provozovateli, který určitým jedincům nadržuje na úkor jiných a porušuje tím vlastní pravidla.
[Bolševické praktiky]

Zvyšok si môžete doriešiť na debatách, tu zamykám. (los)

loading...

Zdůvodním to já, ač jsem ten ban neudělil:

1. že Chocholoušek má tendenci hájit neobhajitelné, to se sice líbit nemusí, ale tolerujeme to
2. že se Chocholoušek chová jako troll, to je už horší, ale i to se dalo akceptovat
3. že Chocholoušek bezdůvodně uráží ostatní lidi sprostými nadávkami, to je ovšem už proti pravidlům jak Poradny, tak dokonce i Debat (které mají laťku o dost sníženu), a z toho důvodu mu byl ban udělen a přihlédnuto bylo i k bodům 1. a 2.

P.S.: nevím, zda někomu nadržujeme či ne, je to i možné. Osobně bych taky "nadržoval" uživateli, který to s námi táhne skoro od začátku a chová se slušně a hlavně se jedná o rádce, který vždy poradí dobře. Schválně si sáhni do svědomí, kolik jsi vyprovokoval hádek a zlé krve jen proto, že ses místo do argumentace pustil do osobních útoků.

kolik jsi vyprovokoval hádek a zlé krve jen proto, že ses místo do argumentace pustil do osobních útoků.

Tak schválně... Kolik jsem jich naprosto bezdůvodně vyprovokoval? Včera na mě Brtník zcela bezdůvodně a sprostě zaútočil. Však si to můžeš vyjet z historie u debaty k těm hledaným filmům, protože to už někdo smazal. Já mu odpověděl stejně peprně. Co je na tom zlého, když se bráním? Mimo to radím tady někdy také a to od roku 2011.

Nechápu o jakém uvedení v omyl mluvíš. Žádné zneužívání důvěry tu nevidím. Kdyby se na tobě někdo obohatil, tak by se dalo o něčem mluvit, ale takhle?

Uvědom si, že poradny i debaty jsou soukromý projekt financované ze soukromých zdrojů a jejich majitel klidně, bez udání důvodu může přestat dodávat tyhle služby některým subjektům, třeba tobě. Bez udání důvodu. Protože máš třeba avatar jaký máš. Nebo protože nadbytečně používáš písmenko A. Nebo prostě protože slunce svítí.

Jenom dnes pár drobností -

Až si vytáhneš hlavu z prdele

Neměl sis mě brát do huby!

To si v reálu moc lidí na mě nedovolilo, ale tobě to prostě nedá a ani nevíš s kým mluvíš.
Ve finále se potom vztekáš když tě někdo utne, ale ono to jaksi na poradně/debatách jinak nežli blokováním nejde.

- Kdybych se na to mēl podívat z neutrálního hlediska, po prečtení pravidel terms , které si je nēkolikrát porusil:

1) vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
2) sexuálně orientované
3) týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
4) reklamního charakteru
5) odlišné od zaměření fóra

- Hlavnē bod 1 a 5 kde jsi často mimo téma, a sprosté slova taky pouzívas.
- Pak osobnē je mi to jedno, jenom mi príjde líto, ze si človēk nemuze nic v klidu prečíst (hlavnē na debatách) aniz bych padl na tvé nēkdy nemístné pripomínky, které musím prehlízet.

Sám můžeš vidět, jak se k tomu tito novodobí bolševici, co se považují za adminy postavili. Jediný, kdo mi odpověděl byl Touchwood, a to ještě neúplně. Strůjce tohoto svinstva stále mlčí, nechává se zastupovat. O čem to asi tak vypovídá, když se k tomu neumí postavit čelem? Je to zbabělec! Jsou to stejné, jako když kdybys něco reklamoval a prodejce dělá mrtvého brouka = nekalé praktiky.

Jestliže máš pocit, že ti bylo ukřivděno v obchodě, taky se tam neustále vracíš? V hospodě podmírák budeš řešit tak dlouho, než ti jej doplivou na plnou míru? Taky tam už asi nelezeš, ne?

Nikdo tady nevysedává celé dny, aby mohl zdůvodňovat proč to či ono.

Nezapomeň svou neblahou zkušenost přeposlat na ČOI, UOOU, TV Nova a další.

- Dívej, na mē nebo do mē se zde poustēlo okolo 10-15 lidí jak nevstēvníci tak MOD i RÁDCI za moji čestinu a ze za kazdym slovem dēlám brubku prakticky kazdy den.
- Co jsem mēl dēlat?

: Donekonečna se brátit a psat proč se do mē kazdy navází a pri kazdém vláknu takle odcházet od témata určitého vlákna?
: Nebo se zamyslet proč mi to kazdy píse ?

- Tak jsem se na to díval, pochopil, i kdyz jsem v tom neudēlal velkou progresi, alespon se snazím hrubky nedēlat nebo je opravit, coz mi pripadne podstatnējsí jak se hledat obhajovat.

Hmm... Zajímavé. Já to ale vidím takto. Když jste Chocholouška nevyštvali narážkami, urážkami a cílenou štvavou kampaní, ani se vám nepodařilo zpochybnit jeho duševní zdraví, přistoupili jste ke sviňárnám typu blokace účtu. Kdybych byl na každého tak vulgární a bezdůvodně útočil, určitě bych tu nebyl 3 roky! Stačí se podívat, jak vulgarity typu, "abych šel do prdele", nebo "ty bolševická kurvo" zůstávají moderátory bez povšimnutí. Nechť si každý udělá obrázek.

Snažím se všem měřit stejně. Je mi líto, že všechno bereš jako vendettu (to je ovšem celkem u tebe pravidlo), pokud jsem bolševik, prosím, pokud ti to udělá dobře. Zkus trochu vychladnout, uvědomit si, že dost často mají jiní lidi jiný názor, se kterým lze slušně a věcně polemizovat (a pokud už dojdou argumenty, tak můžeš i tak prohlásit, že tě nikdo nepřesvědčil). Ale zbytečně urážet ostatní, jen proto že to jde, to mi správné nepřijde. Zkus se nad tím prosím zamyslet.

P.S.: jednáme jako tým a málokdy se stane, že máme diametrálně rozdílné názory. Navíc se za ty roky už natolik známe, že se některé věci dějí už celkem automaticky a věř tomu, že ten ban by dříve či později přišel třeba ode mě. A nemysli si, že mě to těší, je to přesně naopak, ale realita je taková jaká je.

edit: a aj, málem bych zapomněl - to, že s tebou komunikuju a říkám ti, kde podle mě děláš chybu ber ne jako útok, ale jako uznání určitého statusu (alespoň u mně, s blbem bych čas neztrácel). Je jen na tobě, jak s tím naložíš.

Znovu opakuji, že když mě někdo bude sprostě napadat nebo urážet, oplatím mu to, protože jste s tím zatím nedělali vůbec nic. Ani jste dotyčného nenapomenuli. Jako administrátoři byste k problémům měli přistupovat s nadhledem a pokud možno objektivně a nezaujatě. To jste bohužel neučinili. Sáhněte si do vlastního svědomí. Jestliže má něčí známost přednost před spravedlností, pak byste jako administrátoři, kteří např. denně přicházejí do styku s osobními daty neměli vůbec pracovat.

já to nečet (chodím do práce). na debatách si vybírám jen témata, kde nebudou jedinci po lobotomii.
že ses i v debatě o filmech opakovaně předvedl jako retardovaný fracek je možná tvoje volba, ale kdo je na tvoje duševní výblitky zvědavý?
dál si dovolím tě neřešit, hnusíš se mi.

Ukažte všem, jak si představujete svobodu, demokracii a objektivní nezaujatý přístup

- Kdyz se bavís o demokracii ke ketré patrí i svobodná volba, mēl jsi k vláknu pridat anketu typu:

Zaslouzí si Cocholousek BAN na Debaty.net ? :-) ANO/NE

- Toto je demokracie a svoboda projevu. Nebo by jsi se bál vysledku? ;-)

Nebudu jmenovat kolegu, ale na PM jsem měl od něj vzkaz:

http://debaty.net/debates/18204-nazev-filmu#r18222
Vždyť on na to čeká, on se to pokouší vyprovokovat a pak se akorát ukájí. Za mě už to bylo tak akorát.
BAN má ode mne, kdyby se náhodou rozčiloval na Poradně.
Tenhle člověk tady fakt není zapotřebí.

Vzpomeň si, že jsem tě (ale i třeba CoCo a Agenta) za tyhle úlety /bezuzdné hádání se/ káral, a to slušně. Tvůj ban je kolegova volba, a já s ní, nemohu jinak, souhlasím.

Vždyť on na to čeká, on se to pokouší vyprovokovat a pak se akorát ukájí.

Takže jsem dostal BAN na základě domněnky. To je dobré :-)

Tenhle člověk tady fakt není zapotřebí.

To je také nejspíš důvodem, proč nemám BAN také na Poradně, že?

Proč ti ten tajný dotyčný také neukázal smazaný příspěvek brtníka?

Věř či ne, ale moje maličkost na smazané vidí. Jen budu opakovat: je to jeho volba (a jak vidím zde na PCP, nedáš si pokoj :-)). Kdybys Brtníka neprovokoval, jistě by se nenechal strhnout (natolik jej znám). Nezatahuj mne, prosím, do žádných žabomyších válek. Onen kolega sem nechodí, neb má na starosti jiné úseky. PCP mám "pod palcem" já a mně se tu zdáš přínosem.

Pochop, že je třeba na sarkasmus (an je Brtňajzovi přirozený/í/ :-)) reagovat ironicky či opět sarkasticky. Ty ale začneš být zlý. To je tvůj problém. Kdyby to byl jenom ledník, ale napadáš moře dalších lidí. Ostrakizuješ se sám. Ale je mi po tom hovno - nechtěl jsem se do této debaty nechat vtáhnout.

Ne, ne a ne! Znovu se podívej na to výrazivo, kterým mě nazval a řekni mi, co na tom bylo ironického? Kdybych to o něm bezdůvodně napsal já, pak bych ten ban měl hned a bez debat! Začínám být zlý? A ty bys nebyl, kdyby do tebe pořád někdo takovým způsobem rýpal? Neznám ho a on nemůže znát mě. Volil jsem vždy neutralitu do doby, než ji sám porušil.

Chocho, já ti ten banán zruším. Ale prosím (kvůli mně, který jdu nyní proti proudu), omez hádky na život a na smrt. Debaty jsou sice pustou plkárnou, nicméně invektivy a barvité metafory uživatelů fóra nedělají dobrou reklamu hlavně nám. Nezklam mě - s dalším banem už nebudu moct dělat nic, navíc se za něj zasadím. A už tu nechcu nic slyšet :-):x:.

Děkuji, ale jestli by to mělo znamenat to, že nesmím debatovat a reagovat na urážky, pak raději nic neruš, jelikož by to logicky vyšlo na stejno ;-) Jestli je tu něčí objednávka k mému vyřazení, pak s tím ani ty nic nenaděláš a ještě se dostaneš do problémů. Raději bych, kdyby se určila jasná pravidla pro všechny.

No jak chceš. Nikdo po tobě nechce, abys byl ovcí. Jen jistou umírněnost (jejíž limity jsou na Debatách opravdu hodně nízko), kterou uznávají ostatní návštěvníci fóra. Ani po tobě nikdo nechce, aby ses nějakým způsobem "pokořil". Nejsem si jist, zda nejsi psychicky nemocen (bez urážky) - co tu předvádíš, je minimálně bipolární porucha osobnosti, možná i schíza. Zkusil jsem to, ale už se tě zastávat nebudu.

Keďže sa tu načala téma o slušnosti, ktorú by sme mali prejaviť pri blokovaní používateľov, tak sem napíšem zopár poznatkov, ktoré sa môžu niekomu hodiť. Platia dosť všeobecne a môžu byť nápomocné aj vtedy, pokiaľ ide o blokovanie prístupu na iných stránkach, než sú poradna.net a debaty.net.

V prvom rade si treba uvedomiť, že blokovanie prístupu je posledná možnosť, ako "zrobiť poriadok". Keď sa už siahne ku blokovaniu prístupu, tak sa už na elementárnu slušnosť veľmi nepozerá - ku blokovaniu dochádza často kvôli chýbajúcej slušnosti na druhej strane. Takže k oznámeniu dôvodu zablokovania, pokiaľ viem, väčšinou ani nepríde (nájdu sa aj výnimky). Účet sa blokuje zvyčajne ako reakcia na posledný príspevok, takže dôvody zablokovania by mali byť po krátkom zamyslení zrejmé. Občas je ale posledný príspevok len tzv. poslednou kvapkou, takže ak dôvod nie je po krátkom zamyslení zrejmý, je dobré sa zamyslieť nad celkovým prispievaním - niečo asi nebolo v poriadku, keď to došlo až tak ďaleko.

Keď už dôjde ku zablokovaniu účtu, tak najrozumnejšie je poslať e-mail. S najväčšou pravdepodobnosťou ho bude čítať úplne iný človek, ktorý nemusí mať ešte vytvorený žiaden názor a zablokovanie môže nezaujato prehodnotiť. Pokiaľ to vyzerá, že došlo k zablokovaniu omylom, tak prístup odblokuje viac-menej automaticky. Pokiaľ ale bude o chvíľu čítať ďalšiu rovnakú žiadosť o odblokovanie prístupu, tak to už také automatické nebude. Preto je dobré tomu prispôsobiť svoje správanie, aby to opäť neskončilo so zablokovaným prístupom.

Ďalšia vec, ktorá pomáha pri odblokovaní prístupu, je "rozumné vystupovanie". Pokiaľ bol prístup zablokovaný kvôli nejakej ohnivej reakcii, je dobré trochu vychladnúť. Aj vtedy, keď boli ohnivé reakcie z obidvoch strán, býva zablokovaný väčšinou len ten, čo vystupuje agresívnejšie. Prihliada sa tiež na históriu používateľa a jeho "celkový prínos", takže niektorí dostanú ban až vtedy, keď sa o to budú vytrvalo snažiť. Spravodlivé to úplne asi nie je, pretože je to len na subjektívnom zhodnotení moderátora, ale čo sa dá robiť, všetci sme ľudia.

Obmedzovaním prístupu sledujeme v prvom rade snahu o zvýšenie kvality poradne alebo debát. V debatách je síce laťka nastavená proklatě nízko, ale pokiaľ tam bude väčšina príspevkov bez hlavy a päty od jediného grafomana, tak po pretečení pohára trpezlivosti dostane ban. Rovnako aj keď sa tam budú neustále dokola hádať dvaja ľudia, tak to len smeruje k tomu, že po čase dostane jeden z nich ban. Dostať sa naspäť potom už bude ťažké, aj keď dávame aj druhé šance.

tak málokto bude v tom množstve príspevkov skúmať, ako to vlastne začalo

Tak proč to tedy neutnout hned na záčatku? Komu slouží to čekání? Můžeš tu najít stovky nevyprovokovaných invektiv proti mě a nic se neděje. Můžeš se podívat sám, kdo tu pořád vyprovokovává konflikty a svádí to na mě.

Ak po sebe šteknete v nejakom vlákne, tak si to nemusí nikto ani všimnúť. Pokiaľ sa to ale rozvinie do hrubého urážania, s ktorým nevie ani jedna strana prestať, tak potom sa to už nedá nechať len tak. A keď to vyzerá ako hádka jedného proti všetkým, tak je jasné, kto ťahá za kratší koniec. Niekedy je lepšie na urážky nereagovať vôbec - nie je to súťaž, v ktorej by sa dalo vyhrať.

Niekedy je lepšie na urážky nereagovať vôbec

Jistě chápeš, že to většinou nejde, protože to čte veřejnost. Kdyby to byla soukromá zprává, pak bych na to samozřejmě nereagoval vůbec. Ono tady jde spíše o davovou psychózu a špinavou hru několika štváčů.

[http://pc.poradna.net/file/view/19873-ukazka-png]

Všimni si, že ti, co to všechno proti mě vyprovokovali se ještě cítí mnou uraženi. Nehodlájí mě už prý řešit, ale jsem si jist, že jakmile se naskytne příležitost, tak zase začnou provokovat. Jestli toto není osobní, pak už teda nevím, jak neosobní by to mělo být, abych to měl chápat jako pouhopouhý štěk.

Tady to tvoje bránění ti přivede akorát ban na poradnu jako celek. Představuješ si poradna.net jako spolek postmoderních komunistů, co se tajně scházejí za vlhkých nocí ve sklepě prázdného nevěstince a za svitu svícnů spřádají plány na postupnou eliminaci tvojí osoby z webu. A když v mramorovém krbu vyhasne plamen a zůstane jen zář do ruda rozpálených uhlíků, připijí si sklenkou archivního vína a do almanachu s patřičným rituálem založí kompletní spis první fáze tvého odstranění.
Přitom si jen jednotlivec usmyslel, že tvoje excesy jsou, jaktojenříct, banuhodné. Kdybys radši držel hubu a požádal nějakého admina o unban, už bys ho dávno měl a byl by klid. Ty se místo toho rozhodneš na sebe poštvat celou zdejší komunitu aby jsi bránil něco, čemu se dá říkat asi jenom pýcha, protože na čest jsi měl myslet, než jsi začal spisovat hovadiny. Jediné, čeho jsi docílil jest, že se pravděpodobně admini dohadují, kdo bude mít tu blaženou možnost a zbaví se tě nadobro. A bude to tak lépe, protože od teď dál už by jsi byl jen "ten, co furt blbě kecá". Snad už máš hotovou registraci na živě.cz, tam ti to sedne spíš. A nezapomínej, tam se chodí řešit zde zamítnuté herní sestavy za 7320,- přesně. Bude to takové tvoje malé, nové, osobní peklo. Čas si najít nový koníček. Kdyby jsi jen držel hubu.

Kdyby jsi jen držel hubu.

Za své názory se nestydím. Člověk mě může přesvědčit, že se mýlím, jen argumenty. Hrubou silou a nadávkami nikoli. Jistěže by pro mě bylo jednodušší stáhnout ocas a žebrat o unban. To by ovšem neřešilo nic ohledně ignorování pravidel ze strany moderátorů a já mám rád pořádek a spravedlnost.

Dostal jsem se k netu od včerejška až teď.
BAN jsem udělil já. Dal jsem ho za nevybíravé napadení nejen Brtníka (i když u něj nepochybuji, že mu útok nevadil), ale hlavně i původního autora vlákna na Debatách.
Zdaleka to nebylo tvoje první extempore. Již samo užívání vulgarit na BAN stačí.

[http://pc.poradna.net/file/view/19876-screen1-gif]

Jednoznačně podobné případy budu řešit stejně. V případě, že má jedinec problémy s více ostatními přispěvateli (ne každý si nechá všechno líbit, vyznává oko za oko, zub za zub, což je i tvoje krédo, jak si se stihl na debatách vyjádřit), těžko budu uvažovat, že hajzlové jsou všichni okolo. Za to, jak se k tobě ostatní zachovají si můžeš jedině a pouze ty.
Ber to tak, že tě vyhazovač vynesl z hospody, aby nemusel vyházet ostatní hosty. Jestli tě provozovatel hospody (admin) pustí zpět, vůbec to neznamená, že tě při dalších problémech neutnu znovu.

Jestli začneš o demokracii, kterou se rád oháníš v okamžiku, kdy máš pocit, že je ti ubližováno, tak si uvědom, že registrace do fora není nic, co by ti zajistilo nárok toto používat.

Za to, jak se k tobě ostatní zachovají si můžeš jedině a pouze ty.

Jistě, proto nechápu, proč se do toho angažuješ v můj neprospěch!

Ber to tak, že tě vyhazovač vynesl z hospody, aby nemusel vyházet ostatní hosty.

Beru to tak, že tvůj status moderátora je neoprávněný, jestliže nedokážeš adekvátně a nestranně posoudit situaci.

registrace do fora není nic, co by ti zajistilo nárok toto používat

Jestli máš pocit, že jsi VIP a můžeš dle libosti každého blokovat, pak jsi na omylu zase ty a pravidla, co mi tady vysvětlovali admini naprosto ignoruješ!

Utínej si mě, kolikrát chceš, ale dej si pozor, aby neutnul někdo tebe za tvé osobní počínání a invektivy. Ono to urážení a sprostota nemusí být pouze vulgárního charakteru!

Ja som si tu debatu teraz prvykrat pozrel a suhlasim s brtnikom, zabavna debata o filmoch, a nadrbes tam taku nechutnu uplne offtopic vec. Bolo to totalne offtopic a nechutna tema. Drz sa temy ked sa ludia niekde bavia a smeju tak tam neprides a nepovies ze dajaki alahovia podrezavaju ludi, co to doprcis ma s tym spolocne? To je jak prist na svadbu a opytat sa kedy zdochne svokra :)
A preco nemas ban tu ptz to je uplne oddelene a nema to s poradnou nic spolocne. Ked budes pisat offtopic nezmysly sem, tak dostanes ban tu, a ne tam. Logicke :)

P.S. ban sa da zrusit ak to posudi niekto iny a bude mat pocit ze ban uz neni potrebny. Ja to posudzovat nebudem ptz tam nie som mod :)

zabavna debata o filmoch

Ovšem, další "moderátor", který absolutně ignoruje, že nám do této "zábavné debaty o filmech", jehož tazatele mnozí považovali přinejmenším za ožralého, vniknul provokatér brtník s urážkama, což byl také jeho jediný příspěvek k debatě. U jiných debat mu offtopic - reakce na samotné autory samozřejmě nevadí. Proč? Jednoduše - protože Chocholoušek.

Povazoval to za nechutne a to aj napisal. Tvoja reakcia bola podla mna viac nez neadekvatna (aj ked chapem ze si sa citil urazeny), ono je trochu aj logicke ze ked napises zakladatelovi nejakeho webu ze je debil kripel dement polib mi prdel a ze si ho davas k snidani, tak uz na ten web asi nic viac nenapises :)

A já ti nadávám tím, když píšu názor? Mým cílem na poradně je dotyčnému poradit, z čehož může a vetšinou profituje i tento soukromý provozovatel. Dělám to zdarma a nejsem sám. Zvládl by poradit všem tazatelům pouze provozovatel? Ano, je to soukromý web. Já na oplátku za radu očekávám rovný přístup. Ten tu však postrádám. Chci toho snad moc?

Chjo, chod spat, to si zavisly na debatach ze nemozes ani zaspat?

Rovny pristup tu je, brtnik napisal jemnu narazku, ty si vyvalil X hrubych nadavok, a urcite to nebolo prvykrat, ptz take veci si mod vsima dlhsie. Navyse ludia si nie su rovni z pozicie rad a zasluh apod. Kolko rad si uz dal ty? Kolko rad dal brtnik za poslednych 15-20rokov? Chodis sem 20 rokov kazdy den radit jak brtnik? Ludia si nikdy nie su vsetci "rovni" ak sa nieco hodnoti subjektivne, to len v leninovej tupej gebuli boli take podobne halucinacie.

BTW. Ries s modmi ci ta neodbanuju ak sa budes krotit a nie riesit to tu. Tu nic nevyriesis :)
P.S. keby si tento dotaz napisal inac a nie jak rozhorceny sudruh, tak uz si mohol byt davno odbanovany :) Ja nie som mod na debatach takze so mnou to neries :)

Takže je to takto?
Potřebujete brtnika, protože radí více než jiní. Proto může beztrestně urážet ty, kteří tolik neradí a je mu vše prominuto. Kdyby ukázal na někoho prstem, dotyčný musí "z kola ven".
Pochopil jsem to správně? Proč chodit kolem horké kaše? Hezky to řekněte na rovinu.
Dobrou :-)

Ja osobne nebanujem takmer nikdy, len ked niekto zacne nadavat po X nasobnom pisani nezmyslov alebo prispevkovy amok, takze negeneralizuj takymi nezmyslami. Ban je subjektivne rozhodnutie a zmysel je ten aby sa diskusie viedli vecne alebo humorne, a ne nadavkami. Ked niekto v kazdej diskusii s kazdym vyusti do nadavok, tak subjektivne v hlave moda je na vine on.
A ja krcmarovi za pivo platim, a stajne SI NEDOVOLIM na neho nenadavat, to je krivda prevelika, nerovnost jak svina, hrozne. Ide aj trochu o uctu k dalsim. Keby mi brtnik napisal ze mam v hlave vypatlane ta sa zamyslizm ze preco, ptz viem ze ma nieco v hlave a nepise len tak nezmysly a ked to napisal tak to ma nejaky dovod, a nebudem mu nadavat do imbecilov.

P.S. a nema to nic spolocne s tym ci niekoho "potrebujeme" alebo nie. Ban je cisto subjektivne rozhodnutie moderatora, a moderator neni nejaky hocikto.

P.S.2. los vyssie ti to uz vysvetlil, ak sa vkuse budu dvaja mlatit a urazat tak jeden raz dostane zakaz vstupu. Keby som mal ja hodnotit tie vase 2 posledne prispevky a mal by som sa podla nich rozhodnut, tak by som ani sekundu nevahal a to rozhodnutie by bolo LEN na zaklade toho prispevku. Proste si to jaksi v tom prispevku prehnal. (ja netvrdim ze ja som svaty a ze som sa nikdy nenechal vyprovokovat, ale ide o celkovy postoj, ty si proste myslis ze mas pravo a janeviem co a stazovat sa a janeviem co. Stazovat sa mozes tak na lamparni, tu mozes modov tak akurat POPROSIT, to je cele. A cim dlhsie tu budes zabrdat a konspirovat a stazovat sa ze jaki su modi zli, tak tym viac si tych modov znechucujes a tym mensiu sancu budes mat ked budes chciet unban)

A odpusti si aj take kecy jak napr. tu http://pc.poradna.net/f/view/1295291-nas-marek?pag e=r1295814#r1295814
Je to urazka vsetkych ktori dokazali posunut ludstvo dalej, ptz to dokaze len velmi maly zlomok promile ludskych individui, a profituju z toho vsetci, AJ TY, len nie ti kto nieco vymysleli, ptz ich spravidla ojebe nejaky skurveny financny kravatak. :)
Proste vkuse urazas, aj ked si to asi ani neuvedomujes, tak si to uvedomovat zacni :)
P.S> ja sice urazam financnych kravatakov, ale ti paraziti si to aj zasluzia :D

Tak jsem si to jako nestranny uzivatel teto poradny cele procetl,muj nazor(a ne jen muj)je takovy..Urazky ktere ty tady ted celou dobu obhajujes "ze ty nic,on si zacal"jsou pro tebe jen zlo, kvuli kteremu tu kolem sebe delas "Humbuk"jeste vetsi a co jsem to tak cetl "stves"si proti sobe zbytecne dalsi a dalsi lidi. :-| Jak psal Redsnake

Uvědom si, že poradny i debaty jsou soukromý projekt financované ze soukromých zdrojů a jejich majitel klidně, bez udání důvodu může přestat dodávat tyhle služby některým subjektům, třeba tobě. Bez udání důvodu. Protože máš třeba avatar jaký máš....atd.

nebo Kurt

Kop kop. Zase.
Prvni veta mi staci.

A tak bych mohl pokracovat dal....Mel by jsi se trochu nad sebou zamyslet,a hledat chybu hlavne u sebe ;-)Me je celkem jedno jak to cele dopadne nebo ne,ale byla by myslim skoda,kdyby jsi kvuli svoji "zatvrzelosti,neochote sklopit usi" dostal Ban na celou Poradnu....Muj nazor a ted me klidne "zabte" :-D

Ja si myslim ze kazdy je schopny si uvedomit ze pise veci nevhodne, ak mu vysvetlis ze preco. Napr v tej spravicke o Marekovi mu nikto nevysvetlil ze to je v danej situacii nevhodne, len narazka ze ma nick po doktorovi, a on nechape ze preco. Nepozna mareka nevie co dokazal nevie ze ho tu maju vsetci radi apod tak v takej situacii ma radsej byt ticho lebo inac sa vystavuje riziku ze zahnoji dost nevhodnu vec a znechuti si tym dost vela ludi jednou ranou :)

Patrim medzi najumiernejsich ludi z poradna timu (ban som na zaklade ziadosti nezrusil asi len raz v zivote) a mozno aj preto rozhodujem o odbanovani v ziadostiach, ktore pridu mailom.
Ked som cital tento topic, tak ma napadlo, ze to asi bolo prisne, mne take prekrikovanie a aj nadavky az tak nevadia ako ostatnym a bolo som ochotny v zakulisi nieco pre tvoje odbanovanie urobit, ale...
Totalne si si to u mna posral svojou obhajobou tu. Myslim, ze povedane tu uz bolo vsetko a debaty bez teba budu veselsie.
Byt tebou zamyslim sa nad sebou, ked ti 10 ludi tvrdi, ze nieco nie je ok, tak asi nie je, alebo mas pocit, ze vzorka desiatich ludi sa myli a len en maly nepochopeny genius v tebe nie?

Dobry den, nejsem sice registrovaný uživatel, ale služby této poradny občas využiju v neposlední řadě navržený pc od m pola. I přesto, že moje dotazy vždy nebyli jasné, tak se mi vždy někdo snažil pomoct. Nikdo si asi moc neuvědomuje že za podobné služby se jinde platí a tady je to zdarma. Nevim co mezi výše uvedenými uživately je, taky mi to je jedno, ale vždy mi to tu přišla taková jako domácká atmosfera, bez větších hádek a problémů. Né vždy se vše dá řešit s chladnou hlavou, ale je to jen omlouvámm se za to slovo poradna a debaty pro zasmání, občas si jen tak sednu a čtu si to tady, něco nového se dozvím i něco naučím. Nerad bych aby se to tu začlo hádat a urážet a v tu chvíly musí zasáhnout administrátor a udělat pořádek, což udělal, myslím že jeho rozhodnutí nebylo unáhlené, přeci jenom funnguje to tu léta a kdyby to tu byla taková banda blbců administrátorů, kteří vahazují lidi na počkání, tak by sem nikdo nechodil. Jsou i jiné poradny samozřejmě, ale mě se líbý tady, jen moje uváha, neobhahuji nikoho jen píšu svůj názor.

Moje odporucanie ak sa tu niekto citi ukrivdeny je stale rovnake.
Nie sme jedini na nete, poradni je mrte, diskusnych serverov ala debaty.net tiez a mame slobodu vyberu, takze nie je problem ist inam,
Problemom ukrivdenych je, ze oni su vacsinou zavisli na konkretnej domene (poradni, ci debatach), je to ako droga a nechu ist inam. Ja, ked som v minulosti dostal niekde ban prestal som tam logicky chodit. ANo, aj ja som chcel niekedy vediet preco som ho dostal a snazil som sa obhajovat, ale ked som videl, ze nie je vola (a vacsinou nebola) proste som tam nechodil. Net je tak velky, tak naco sa viazat na jednu stranku?
Obavam sa vsak, ze Chocholousek je prave pripad zavisleho jedinca a nie je schopny si povedat nechcu ma tu, neriesim to a idem niekam inam. Chova sa akoby bol majoritnym akcionarom poradne a rozculuje ho rozhodnutie ludi, ktori server spravuju, pretoze ho povazuje za nespravodlive.

Připojuji se i se svým názorem. Chodím sem pravidelně už několik let. Nejen proto, abych dostal radu, ale i proto, že se tu časem seskupila banda hodně chytrých lidí, kteří (a které, promiň Merlouško) něco dokázali a mají podobný smysl pro humor. Z příspěvků o sobě už dost víme a docela jsem tak i uvítal vznik Debat.
Narozdíl od ostatních serverů typu Živě, Novinky, Neviditelný pes, a podobných je tu diskuze obvykle udržována na kultivované úrovni i díky údržbě ze strany moderátorů (za což jim obrovské poděkování). Poslední dobou sem ale infiltrovalo několik podivnůstek typu Chocholouška, Kruelaa, a jiných nedoceněných géniú, které si zde honí uražené ego, navážejí se do dlouhodobých (a svými hodnotnými radami zasloužilých členů)a dělají z těchto stránek zasmrádlou a hnijící louži. Abych se přiznal, díky těmto lidem upadá i má účast zde. Vím že svět není černobílý a doufám že Poradna a všechny přidružené stránky si i díky BANům zachovají dobrou úroveň a uživatelé se sem budou rádí/y vracet.

Howgh!

Spočítej si, kolik rad od Karla bylo validních a věcných v poměru k sarkastickým. K těm se dle mého obvykle uchyluje v případech, kdy tazatel projevuje sníženou snahu něco sám pro vyřešení problému dělat (včetně toho, že si ani nepřečte těch pár slov ve formuláři pro tvorbu dotazu čímž dá najevo disrespekt k práci, kterou celý tým poradny odvádí zdarma a ve svém volném čase). Nemyslím, že by trocha sarkasmu takovým lidem ublížila (naopak tito to potřebují jako sůl), navíc to vždy bylo v korektních mezích, žádné hrubé invektivy se neděly.

Přidám můj postřeh. Ano Karel se vyzná. Ale... Někdy mi příjde,že je umění se zeptat. Jo,píše sem mnoho dětí a některé odpovědi a jeho komentáře se mi nezdají teda košer. Chtělo by to trochu shovívavosti,nebo rozdělit poradnu na začátečníky a ty co se umějí ptát na složitější věci.

to je ale obecný problém, který se vyskytl už kdysi např. na teraporadně.

Já bych to formuloval tak, že dělit to je nesmysl, protože se někdy stupidní dotaz ukáže jako nakonec zajímavý. NAVÍC poradna je vždy o dvou stranách, ta která radí a pomáhá a ta, která se ptá. Je zcela běžné, že tazatelé mají pocit, že se o ně někdo musí starat, doslova jim utírat zadek po vykonané potřebě. Tak to ovšem není a mírné sarkastické připomenutí toho, že tazatel se např. ani nenamáhal svůj problém popsat, (natož aby četl pravidla nebo použil google kam stačilo napsat tutéž vetu, kterou vyplodil tu) pokládám za zcela v pořádku - člověk který nemá hlavu v oblacích se tomu zasměje a pochopí kde udělal chybu, hlupák se začne vztekat.

Karel radí, a radí skvěle...

:-D
To mi připomíná tu bandu cikánů co do restaurace vletěla s mačetama proto, že k tomu byla prý vyprovokována....
Slaboduší jedinci, kteří se nechají vyprovokovat, by měli být automaticky doživotně umístěni buď ve vězení nebo v blázinci. Každopádně by se neměli svobodně pohybovat mezi lidmi.

Už s argumentací "na soukromém webu musí být demokracie" sem si říkal: wtf. Ale ty další vaše příspěvky jsou fakt jedna perla za druhou.
Jinak když už tak demokracie = vláda (někdy klidně hloupé, mýlící se, nevzdělané, whatever) většiny. Mně osobně připadá (ať mně někdo případně opraví) že vy nejste většina, nýbrž spíše ta menšina... většina je spíše na straně toho banu. Takže demokratické postupy byly naplněny.

Chápu, že jako nadmíru plodný autor příspěvků o svých potomcích už ztrácíte přehled:
"Chocholoušek, 16.09.2014 22:22
Jen utněte, když vám to dodá sebevědomí a udělá dobře...
Ukažte všem, jak si představujete svobodu, demokracii a objektivní nezaujatý přístup "

Pokud jste chtěl, aby tu demokracii předváděli někde jinde než na tomto webu a s někým jiným než s vámi, chtělo to tam uvést. Z kontextu si totiž spoustu lidí domyslí, že jste měl na mysli svoji osobu v kontextu tohoto webu. Hloubku vašich příspěvků totiž není snadné rozluštit...

OMG nejde o mna ale o to ze si asi sam vytvaras konflikt s nejakymi ludmi nejakymi prispevkami (dlhodobo). Prevadzkovatel webu si kludne moze obmedzovat cokolvek tak aby nemal na webe nejake konflikty. Nechapem co chces. Ked si myslis ze to niekto unbanuje len preto lebo pan velkomozny sa stazuje ze nemoze dalej znechucovat nejakych ludi na nejakom webe, tak takto vesmir nefunguje.

A zasa, teraz sa snazis urazit mna, vies co, dobre ze ti dali ban. Odpoved je uplne jasna.
A vsetko je v sulade s pravidlami. Prevadzkovatel si vyhrazuje pravo zablokovat neznamena ze bude blokovat vsetkych, ale len ked niekto subjektivne posudi ze to uz je trochu moc. A neznamena to ze to je naveky, ale sam si to tu dalej posieras.
P.S. urob si svoj web alebo blog a tam si pis nazory jake chces.

Odpovedal som ti uplne jasne. Chod napr. za manzelkou a popros ju nech ti to vysvetli, ja nemam cas vychovavat cudzich ludi. Snazim sa ti DOBROVOLNE ZADARMO pomoct vo vztahoch, ale ty si tak slepy namyslenostou, ze to ani nevidis. Ja nemam povinnost ti tu nieco vobec vypisovat, mohol som to rovno zmazat uz vcera.

Divné, já prý tady každého odrazuji, přitom od včerejška 2000 zobrazení :)

- To je normalni, lide maji radi Tele-Reality a cokoliv kde se druzi strapnuji, vavic kdyz se strapnuje zadarmo.
- Jak debil HONZA z Hleda se tata a mama watch 47 000 zhlednuti o proti 7 000 zhlednuti pri jinem videu k tomuto tematu.
- Takze za přitom od včerejška 2000 zobrazení , jsi to vybavujes spatne, maximalne jede trapas ktereho se zhledlo 2K lidi, ale co stejne to nikdy nepochopis...:-)