Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zablokování účtu na debatách

Mohu vědět kým a z jakého konkrétního důvodu mě byl zablokován účet na debatách? Elementární slušností je alespoň sdělit důvod - třeba pomocí zprávy. Mám tomu rozumět tak, že administrátoři podlehli štvavé kampani vůči mé osobě? Byl taktéž zablokován účet Brtníkovi za jeho útočné a sprosté komentáře? Pomalu, ale jistě to tu zavání bolševickými praktikami, které tak odsuzujete!

Nelze poslat ani soukromou zprávu. Tímto vznáším oficiální stížnost vůči provozovateli, který určitým jedincům nadržuje na úkor jiných a porušuje tím vlastní pravidla.
[Bolševické praktiky]

Zvyšok si môžete doriešiť na debatách, tu zamykám. (los)

Odpovedal som ti uplne jasne. Chod napr. za manzelkou a popros ju nech ti to vysvetli, ja nemam cas vychovavat cudzich ludi. Snazim sa ti DOBROVOLNE ZADARMO pomoct vo vztahoch, ale ty si tak slepy namyslenostou, ze to ani nevidis. Ja nemam povinnost ti tu nieco vobec vypisovat, mohol som to rovno zmazat uz vcera.