Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bootovani z usb

Dobry den, vyskytl se mi problem dostal se mi do rukou asus f3sa s rozbitou mechanikou, pokousim se ho naformatovat pres usb ale marne. V boot menu usb sice vidim ale nenacte se. Sice ho zvolim ale jako by se nestalo. Zacne normalne nabihat aktualni system. Nevite nekdo co s tim ? Predem dekuji za odpoved.

No, ale NTFS bootování z flashky nezastaví (já jsem FAT32 neviděl, ani nepamatuji - a že mám kolem sebe bootovacích flashek a USB disků!).
Na vytváření těchle záležitostí používám program RMPrepUSB a z něho grub4dos (grldr). V tomto případě může být flash (nebo disk) NTFS a ani se nemusí tímto programem formátovat - nepřijde se tedy o data.