Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD RAW/fat16 do NTFS (convert)

Ahoj,

Existuje nějaký program na convert který toto převede zpět abych zachránil data než pošlu disk na reklamaci ?
vyzkoušen:
testdisk
GetDataBack for NTFS
GetDataBack for FAT
R-Studio
(ten vidí jen reálně jen bugnutých 32MB z cca 15GB) díky bohu 90% jsem odzálohoval před 2 měsíci

Udělá s tím něco specializovaná firma nebo jen vydoluje 32MB a 15GB nevyřeší co se ztratilo ?

Kdyby někdo měl funkční radu,klidně mu zaplatím.

zde jsem to též přečetl:
http://pc.poradna.net/a/view/856259-zachrana-smaza nych-souboru-dat-z-harddisku-aktualizovano

Jinak zítra disk vyzkouším v jiném PC,když to nepomůže zformátuji ho a pošlu na reklamaci.
WD Caviar Blue WD10EZEX 1TB
disk více hřeje,a vibruje,po 12hod. kleknul,kupoval jsem 2 druhý je vedle něj úplně v pohodě,řešil jsem to v jiném vlákně

Noo priprav si dost penazi, pretoze disk je pravdpodobne poskodeny fyzicky. Ako tazko povedat, moze ist o problem hlavicky na niektorej z platni, mozno bola znicena MFT a jej zaloha...tazko povedat.
ZIadny zazracny sw ti toto nevyriesi, len naozaj uz hiend v oblasti zachrany diskov.
Ak ta to zaujima len tak zacal by som asi rozobratim disku a pozrel sa co robi hlavicka. Nova sa zohnat da, ale vymena je pomerne obtiazna a bez specialnych tools sa dost natrapis. Navyse je pomerne velke nebezpecenstvo, ze poskodis pritom disk este viac.

To nie je celkom pravda.
Samozrejme bezprasnost prostredia pomaha, ale nie je to nevyhnutnost. Je to inak jedna z najvacsich fam o tom, ako disky idu vo vakuu a po otvoreni su takmer okamzite znehodnotene. Raz som mal dokonca par dni zapnuty otvoreny disk a fungoval uplne bez problemov. A to sa mi v izbe prasi pomerne dost by som povedal.
Uz som nejake disky uspesne rozobral a zlozil a svet-sa-div idu dodnes.
Ja skor vidim problem pri manipulacii s ramienkom a jeo opatovnym nasadenim medzi disky. Aj ked pri troske opatrnosti sa to zvladnut da.

A teď tu o Červené Karkulce...
Podívej, vyskytl jsem se u výroby disků (a tehdy byla byla vzdálenost hlaviček nepoměrně větší, než dnes) a vím, co prach ze zdánlivě čistého prostředí s diskem udělá. Ne hned (pokud je prostředí dostatečně čisté), ale začne brousit a brousit...